Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dobra mi je bila Utopia ali je krajem prve sezone slabila pa drugu nisam ni pogledao. Javi je l vredi gledanja kasnije

meni je prva sezona Utopije bila carska, druga mahom suvišna i loša. pisali smo već, Bright Billy je fun™ druge sezone, možda će on umeti da je izreklamira, ali ja je uopšte ne preporučujem.
Link to comment

Kakvi su The Tudors?

 

Nisu toliko loši da bi preskočio u slučaju da si fan tematike i da te privlači taj period istorije na tom podneblju. Serija je sasvim ok, ni više ni manje.

Link to comment

Upravo tako. Meni je najviše od svega smetalo što Rhys-Meyers glumi Henrija u rasponu od teen godina pa sve do smrti sa 56 :isuse: A starenje i totalna telesna deformacija su prikazani pukom promenom garderobe - zatrpavali ga ogrtačima i ćebadima i svim i svačim...

 

Tu negde pred Kromvelovu smrt prilično se raspline radnja, ali šta da se radi kad gospoda Weiss i Benioff nisu bila na raspolaganu da im sve kreativno oneobiče i naprave 1 megahit.

Link to comment

Nisu toliko loši da bi preskočio u slučaju da si fan tematike i da te privlači taj period istorije na tom podneblju. Serija je sasvim ok, ni više ni manje.

Ма где нису лоши, има коџа историјских рупа.

Link to comment

Les revenants su jedna od najdepresivnijih stvari koje sam gledao u posl vreme. nisam siguran da cu da nastavim.

 

Posle postane malo manje depresivno i više hororično, ali isto tužno i malo tragično. Ali manje depresivno. Biće ti drago što si pogledao do kraja, bićeš veća osoba.

Link to comment

Ja pogledao 4 epizode Les revenants meni ono odlicno jeza i atmosfera koja se moze seci rukom™ to volim.

 

Klinac je sve vise spooky. Ali sad vidimo i njegovu pricu, bar pocetak.

 

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...