Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja mesecima nisam pratio nista, pa odjednom krenuli Archer, Broad City, B99, Justified, P&R i Fortitude. Eto, tajna je da se gledaju uglavnom komedije, tamo i nema sta da se prati ^_^

Link to comment

koja je to serija da podseca na les revenants? obozavljem takvije serijah

ovaj Fortitude. podseća po atmosferi, i to posle 1.5 sata, ne garantujem da će nadalje uopšte da liči...

Link to comment

Ima dobar app "series guide" za pracenje serija. Bez njega ne bih znao ni sta gledam, ni dokle sam stigao. + fino izbaci svaki dan sta je vece prije islo i sta sledecih dana ide/pocinje. A najgore u svemu je sto ima i statistiku trajanja odgledanih serija. Cifra je zastrasujuca, ali sta da se radi 145 dana, 20h i 40 min :isuse:. (naknadno sam dodao serije odgledane u pre-app fazi, tako da me tjesi to sto nemam vremensko razdoblje u kom sam odgledao sve ovo). Mogu zamisliti kakva je ta cifra kod ovih koji zaista prate sve.

Link to comment

ovaj Fortitude. podseća po atmosferi, i to posle 1.5 sata, ne garantujem da će nadalje uopšte da liči...

da probam...jel ovo ima samo tri epizode u prvoj sezoni ili mi ne valja link?

Link to comment

umešao se u Banshee - smlatio prvu sezonu - zabavno ali prehajpovano. Imam utisak ko da gledam Justified na kokainu. Neki likovi su prosto previše tipizirani, odnosno napravljeni po principu - e sad ću da smislim nešto orginalno - a previše se insistira na seksu i krvi, i to čisto da bi serija bila intrigantnija. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...