Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Da li zna neko ima li neka serija da se dešava u Jorkširu, po mogućstvu u više ruralnom okruženju, da je policijska, ako je ikako moguće da žena bude policajac, da imamo motive silovanja žene, smrtnu bolest, ovisnosti o opijatima i nekog lokalnog bisnismena povezanog sa građevinskim mahinacija, po mogućstvu bi bilo dobro da i jedan lik više klase ima i ćerku koja je idejno prisutna u radnji, i da okruženje u Jorkširu bude mračno?

Link to comment

ja se spremam za nastavak how to get away with murder, skidam upravo 10-tu...napravili su tu glupu pauzu, ne znam, valjda mislili da ce nas jos vise zaintrigirati...ja se u svakom slucaju upecala, bas me kopka kako je to njen muz sve izveo i koliko ce jos da je onako besramno laze ;-)

Link to comment

ja se spremam za nastavak how to get away with murder, skidam upravo 10-tu...napravili su tu glupu pauzu, ne znam, valjda mislili da ce nas jos vise zaintrigirati...ja se u svakom slucaju upecala, bas me kopka kako je to njen muz sve izveo i koliko ce jos da je onako besramno laze ;-)

 

Pričali smo malo o tome na Sudskim dramama. :)

Link to comment

Odgledao The Affair. Maestralno. 

 

Složio bih se sa svim što je Sladža napisao.

 

Biće jebade s tim detektivizmom ali možda ispadne neko još veće remek-delo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...