Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

mozda je ovo tacno za prvu sezonu, ali druga sezona je malo podbacila, i kvalitetom i zenskim likovima. skroz su zanemarili ostale likove koji su bili interesantni, sally ann, katie, rose.  

 

 

 

sa katie su totalno lutali celu drugu sezonu, i onda su je zakucali u tinejdzersku opsesiju koja je malo nerealisticna. njenu pricu nismo ni zavrsili. sally ann isto, meni bi bilo skroz interesantno da vidim kako ona prezivljava posle otkrica, a sve se zavrsava sa 'ja krvarim'. rose je samo camila u gepeku osim onog jednog videa koji je mogao biti bolja prica. 

 

umesto toga, zabavljali smo se glupostima oko familije monroe i build upom oko jimmyja kome na celu pise da ce da ubije paula od pojavljivanja. i ta scena je napravljena samo da bi se gibson bacila da spasava paula, i da vidimo ferrington kako je gleda "ti zeno nisi normalna" ocima. 

 

 

 

dobra je serija, ali se nisam odusevila, narocito drugom sezonom (sve sam odgledala iz cuga). 

 

upravo tako, prva sezona odlicna, druga mnogo slabija, razvucena i gnjavatorska, cak smo brutalno uskraceni za jedno kvalitetno lezbacenje.

Dzilijen je ribetina sto starija to opakija.

Link to comment

Zavrsih danas i meni je sveukupno bilo fantasticno. Druga sezona se u potpunosti fokusirala na njih dvoje. Dok je u prvoj sezoni bilo mesta za razvoj sporednih likova, u drugoj sezoni su potpuno povuceni u drugi plan da sluze kao pozadina iznad koje se izdizu njih dvoje.

 

 

Jedini sporedni lik koji je u drugoj sezoni dobio nesto veci tretman je Kejti, zato sto je ona na toj granici izmedju deteta i odrasle osobe o kojoj Gibson i Spector razgovaraju u fantasticnoj sceni njihovog konacnog susreta, oci u oci. Njegovo (neodlucno) ponasanje prema njoj je ispitivanje te granice. 

 

Slazem se da je bilo za nijansu razvucenije u drugoj sezoni nego sto treba i slazem se za sam kraj, za ono ubijanje, videlo se iz aviona, a i bilo je potpuno nepotrebno. Ali ok, ne zameram to puno, jer je ostatak paketa bombona.

 

 

Glumci dobri, ovaj 50shejdsofgrej je bas imao tesku ulogu i izneo je odlicno kroz citavu seriju. Rekoh vec, Skali svemirski sexy.

 

Cini mi se da je Ravaneli pomenuo kameru, stvarno je dojajna (vizualno su mi jedino smetali slow-moi, na srecu bilo ih je malo i korisceni su s merom, ali nesto sam bas postao alergican na to u poslednje vreme).

Link to comment

@the fall

 

Slažem se da je druga definitivno slabija. Nije mi to baš toliko drastično ali jeste. Da su ostali na 5 epizoda sve bi bilo kako treba. 

Treća bi več bila fijasko, posebno ako ostane dornan. Koliko kontam to znači da sad navijamo da 50 shades bude planetarni megahit.  ^_^

 

Zadovoljan sigurno jesam, ali može biti da je hajp ppp-ovski bio malčice preteran. Nije baš da je true detective.  <_<

Link to comment

ma koji crni True Detective ako Fall liči na nešto liči na onaj danski Forbrydelsen.

 

 

 

 

 

a i True Detective je, realno, im soooooo smaaaart bulja od serije.  <_<

Link to comment

To se ja zajebavam na konto ovog

 

 

Jer ne može serija da bude dobra a da nije bolja od true detective, što smo naučili na fallu, top of the lakeu i svemu drugom što se ikad emitovalo.

 

 

Free for lrd, +1, i ti fazoni.

 

Slažem se da nisu baš adekvatne za poređenje. Ne slažem se da je true detective bulja od serije. Voli ppp kvalitetan hype backlash pa to ti je...

Edited by Ruxin
Link to comment

 

 

Treća bi več bila fijasko, posebno ako ostane dornan. Koliko kontam to znači da sad navijamo da 50 shades bude planetarni megahit.  ^_^

 

 

 

za trecu najbolje da je posalju na novi zadatak u novi grad. 

Link to comment

Добар је Фолара, мада ће тешко поново да се гледа јер није серија за више гледања. Има неких глупих форица, али је све у свему одлична. Сад, диже се у небеса зато што се Скали фрља са акцентом, али углавном успева да превари ненативце™.

 

Зато се ови немачи појма ложе да је мега екстра свих времена, па још кад се додају препотентне испразности типа "најфеминистичкија серија" које се купе на рендом местима по интернету и које пишу људи који су гледали два филма, једну серију и "друштвено су активни" добијају се некакви хвалоспеви Фолу који везе немају са оним што је виђено. Серија је одлична, али има бољих британских криминалистичких, овде помињаних, а притом и феминистичкијих™.

 

pissright.gif"најфеминистичкија серија".

Link to comment

Добар је Фолара, мада ће тешко поново да се гледа јер није серија за више гледања. Има неких глупих форица, али је све у свему одлична. Сад, диже се у небеса зато што се Скали фрља са акцентом, али углавном успева да превари ненативце™.

 

Зато се ови немачи појма ложе да је мега екстра свих времена, па још кад се додају препотентне испразности типа "најфеминистичкија серија" које се купе на рендом местима по интернету и које пишу људи који су гледали два филма, једну серију и "друштвено су активни" добијају се некакви хвалоспеви Фолу који везе немају са оним што је виђено. Серија је одлична, али има бољих британских криминалистичких, овде помињаних, а притом и феминистичкијих™.

 

pissright.gif"најфеминистичкија серија".

 

koliko ti je godina? da li si se ljubila?

Edited by Ravanelli
Link to comment

Добар је Фолара, мада ће тешко поново да се гледа јер није серија за више гледања. Има неких глупих форица, али је све у свему одлична. Сад, диже се у небеса зато што се Скали фрља са акцентом, али углавном успева да превари ненативце™.

 

Зато се ови немачи појма ложе да је мега екстра свих времена, па још кад се додају препотентне испразности типа "најфеминистичкија серија" које се купе на рендом местима по интернету и које пишу људи који су гледали два филма, једну серију и "друштвено су активни" добијају се некакви хвалоспеви Фолу који везе немају са оним што је виђено. Серија је одлична, али има бољих британских криминалистичких, овде помињаних, а притом и феминистичкијих™.

 

pissright.gif"најфеминистичкија серија".

 

 s kojim se to akcentom frlja Skali?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...