Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

hvala na odgovorima, vapim za necim kvalitetnim pa sad trazim. al pre ce biti da cu obnoviti vajer, ili obnoviti i dovrsiti dedvud.

 

Imaš kvalitetnih stvari koliko hoćeš, bukvalno. Na sve strane se preliva. Zlatno doba.

Link to comment

Gledam The Affair. Malo su mi ispojlovale kolege ali sam veoma zadovoljan.

 

Ono što već sad mogu da napišem je da je Ruth Wilson predivna. Mnogi je kude ali nije za svakoga. Samo za McNultye, McCabeove i ostale. 

 

:cool:

Link to comment

pa mozda ocenili pilot kao bulja, bemliga.

ja bih voleo da ide dalje.

 

 

The Man in the High Castle is currently under review so whether it will be picked up as a series is not yet known.

Link to comment

jebemliga, cegagod se uvatim, razocara me :(

 

Ne znam kakva su ti očekivanja i šta tražiš, ali stvarno nikad nije bilo ovoliko dobrih serija u najširem mogućem rasponu.

 

 

Gledam The Affair. Malo su mi ispojlovale kolege ali sam veoma zadovoljan.

 

 

Jes' vala. Kakav je tebi bio The Leftovers?

 

 

Link to comment

Ne znam kakva su ti očekivanja i šta tražiš, ali stvarno nikad nije bilo ovoliko dobrih serija u najširem mogućem rasponu.

 

I čips je mnogo bolji nego pre dosta decenija, ali je krompir lošiji...

Link to comment

Pojedinim epizodama sam baš oduševljen, a ostale su mi veoma dobre. Epizoda sa popom i epizoda sa pucanjem u pancir su baš, baš kvalitetne i zbog ideja i zbog načina na koji su ispričane (naročito popova) i generalno mi se jako sviđa princip lostovskih flešbekova. I na njene i na njegove sam se naježio.

 

Kao i na ono kamenovanje uz drvo.

 

Sviđa mi se kako je prikazana postapokalitična Amerika sa verskim zanosom koji je uzdignut na nivo najveće privredne grane. Ona konferencija u Njujorku na koju ona ide, pa sav onaj verski brending... To je jako dobro.

 

Malo mi fali standardnog američkog David Coresh verskog ludila i možda je trebalo više smokere da analliziraju i prikazuju. Takođe je propuštena šansa za to kod one policijske intervencije. Ne znam, bez obzira na apokalipsu mislim da bi te verskopandurske intervencije bile traumatičnije. Sin se prilično naježi kad vidi leševe na putu. Moralo je tu još malo neke jeze da se doda.

 

Pandur je fenomenalan i moram da se pohvalim da sam prilično uveren da je jedna od inspiracija za njegov lik bio i lik Francisa McCabea iz the Wooden Sea (odatle sam maznuo nik :) njemu se takođe dešava proces preispitivanja nakon nadrealnog događaja, ima mrtvog psa u gepeku, sličnu frizuru itd, itd...).*

 

Supruga mi nije tako dobra. Liv Tajler je baš tjah... 

 

Sve u svemu, about characters, isto koliko i Lost. :)

 

*ne zamerite mi na ovom dečačkom projektovanju

Edited by McCabe
Link to comment

The Fall: The Most Feminist Show on Television

 

 

ima onaj dobar momenat kada andresonova odlično objašnjava da su najveći strahovi muškaraca od žena - da će ih ismejati, a da je najveći strah žena od onoga što muškarci mogu da im urade - da će ih ubiti.

 

mozda je ovo tacno za prvu sezonu, ali druga sezona je malo podbacila, i kvalitetom i zenskim likovima. skroz su zanemarili ostale likove koji su bili interesantni, sally ann, katie, rose.  

 

 

 

sa katie su totalno lutali celu drugu sezonu, i onda su je zakucali u tinejdzersku opsesiju koja je malo nerealisticna. njenu pricu nismo ni zavrsili. sally ann isto, meni bi bilo skroz interesantno da vidim kako ona prezivljava posle otkrica, a sve se zavrsava sa 'ja krvarim'. rose je samo camila u gepeku osim onog jednog videa koji je mogao biti bolja prica. 

 

umesto toga, zabavljali smo se glupostima oko familije monroe i build upom oko jimmyja kome na celu pise da ce da ubije paula od pojavljivanja. i ta scena je napravljena samo da bi se gibson bacila da spasava paula, i da vidimo ferrington kako je gleda "ti zeno nisi normalna" ocima. 

 

 

 

dobra je serija, ali se nisam odusevila, narocito drugom sezonom (sve sam odgledala iz cuga). 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...