Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Konacno odgledao Bozicni specijal Black Mirror. 

 

Da ne spojlerisem fenomenalne ideje i prica i prava steta sto nije bila full sezona ali i ovako prilicno dobro funkcionise. 

 

Sad nije za porediti ali ako bih morao da poredjam najbolje mi je legla druga sezona, pa ovaj specijal dok mi je prva "najslabija" ali isto fenomenalna.

Link to comment

Pola foruma, neki su to i preživeli i uspeli da pišu postove o tome. Samo ukucaj naslov u search, ali ovog topica, nemoj Zida plača. Mada, obzirom da nisi gledao, teško da možeš napraiti ovu omašku...

Link to comment

omg kako sam se primio na Orphan Black. otkida Tatjana kako glumi a i brate zabavno je.

jel gledao ko do kraja prvu sezonu? pođe li po zlu ili da se nadam da će da valja do kraja?

Link to comment

Ma, rola to sasvim kako je i krenulo, nije baš tako često gola kao u pilotu, što mi se činilo kao dobra subverzija sapunice, čisto intelektualno, mislim da nijednom više nije skinula gaćice, jedino u pilotu. Ali, da se gledati, u rangu je onog afroameričkog fudbalera koji čuva slepu stranu kvoterbeku - ta pozicija - koji krije penis loptom na crtežu njenog brata homoseksualca, tako rola i nadalje, taj fazon...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...