Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

završio the fall. najbolja stvar koj sam odgledao poslednjih par godina od serija. jedno 10 puta jača od prehajpovanog true detective.

 

Odlicna serija. Privodim kraju prvu sezonu i bas mi se svidja. Skali je opasno segsi. Bas je dobro ovo sto pratimo dve perspektive, retko se ovako prikazuju zlocinci. 

 

U, Brajan Koks. Ide odmah.

 

Ova mi je u planu, cini se da je zanimljiva. Plus Brajan Koks. 

Link to comment

završio the fall. najbolja stvar koj sam odgledao poslednjih par godina od serija. jedno 10 puta jača od prehajpovanog true detective.

 

zaista odlicna, van klisea, ali mi se cini da su je malo zbrzali na kraju

 

pardon za eventualni spoiler

Link to comment

Prva sezona ima 5 epizoda, druga 6. Ja sam skinula kompletnu prvu sa kikesa, 3.47 GB, by junaid-zia.

 

Pitanje za one koji su odgledali obe sezone, da li sam nesto propustila ili

 

 

su u jednom momentu samo batalili pricu o ubijenom policajcu, Monroe-ima, Nemcima, Ruskinjama...? Jedino sto sam uhvatila je da je Monroe sin uhapsen kad je pokusao da ubije oca u bolnici, ne secam se da su dali neki motiv za to.

 

Link to comment

zna li neko u čemu je štos - the Fall ima 6 epizoda /sezona1/, a na trafikama ima komplet od 3Gb koji ima 3 epizode? Jel to neki 2u1 fazon ili šta? :unsure:

To rade i sa skandinavskim serijama, valjda se emitujuj u blokovima od dvije epizode, tako ona Those who kill ima 5 +1 epizoda, a to je 5x2 dijela po 45-60 minuta plus neki feature film. 

Link to comment

Ne znam da li je neko spomenuo:

 

A to Z  -  opuštencija romcom sitkom, može da se gledi

 

Arčer krenuo i vratio se starim vrednostima, Vice mi nije legao, sada je baš kako treba.

 

Čovek u visokom dvorcu - par puta sam čitao knjigu i malo sam izgleda pozaboravljao, ali nije loše.

 

Mom je takođe ok.

 

 

Na drugoj strani QI i dalje traje i super je.

 

BTW, danas treba da krene Leri, zamena za Kolbera? Baš me zanima kako će biti...

Link to comment

Mad Dogs pilot dobar.

 

Oh, pa to je amerikanski remake britanskih dogza koji su se završili prošle godine...

 

1129487_mad_dogs_6_31.jpg

 

Original nije bio loš, naročito prva i druga sezona, onda se ispuhao i završio nešto navrat-nanos i na svoju ruku...

Link to comment

Prati li [jos] neko Person of Interest?

Moram opet da odgovorim. Odgledao sam III sezonu do kraja... odlicna serija,. Vredi krenuti od pocetka iako ima 22 epizode po sezoni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...