Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pogledao pilot za Čoveka u visokom dvorcu - što se mene tiče, kupljeno.

 

Nisam oduševljen glavnim glumcem, ali sve osim toga mi je za sada OK. Knjigu sam čitao pre 100 godina a pamćenje me izdaje, ali nekako mi se čini da je tamo bilo malo manje la resistance/kontrašpijunaže a mnogo više Ji đinga? Ispravite me ako grešim.

 

Man_In_The_High_Castle_map.PNG

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Nisam oduševljen glavnim glumcem, ali sve osim toga mi je za sada OK. Knjigu sam čitao pre 100 godina a pamćenje me izdaje, ali nekako mi se čini da je tamo bilo malo manje la resistance/kontrašpijunaže a mnogo više Ji đinga? Ispravite me ako grešim.

 

tako nekako. pored toga, knjiga se ne bavi istocnom obalom i nema prikaza Tajms Skvera sa svastikom ili bilo cega slicnog.

 

pilot je jako dobar, videcemo dalje.

Link to comment

Mene odbija to sto je britanska. Nisam naletio ni na jednu britansku seriju iz zadnjih 10ak godina, a da nije uzasno pretenciozna [i prilicno dosadna]. Jbt, i ova Honorable Woman.. kod svake epizode imam osjecaj da je mogla komotno da bude upola kraca. 

Link to comment

završio the fall. najbolja stvar koj sam odgledao poslednjih par godina od serija. jedno 10 puta jača od prehajpovanog true detective.

 

Jer ne može serija da bude dobra a da nije bolja od true detective, što smo naučili na fallu, top of the lakeu i svemu drugom što se ikad emitovalo.

 

 

Mene odbija to sto je britanska. Nisam naletio ni na jednu britansku seriju iz zadnjih 10ak godina, a da nije uzasno pretenciozna [i prilicno dosadna]. Jbt, i ova Honorable Woman.. kod svake epizode imam osjecaj da je mogla komotno da bude upola kraca. 

Si gled'o Whitechapel? Meni je to najbolja britanska serija poslednjih godina. Above Suspicion takođe preporučujem, a i WPC 56 su britanske sa najmanje do nimalo pretencioznosti. Ja te inače savršeno razumem, zato su mi i odbojne uglavnom britanske serije, jer moraju da budu baš, baš dobre da bih prevazišao pretencioznost.

Link to comment

Pogledao pilot za Čoveka u visokom dvorcu - što se mene tiče, kupljeno.

 

Nisam oduševljen glavnim glumcem, ali sve osim toga mi je za sada OK. Knjigu sam čitao pre 100 godina a pamćenje me izdaje, ali nekako mi se čini da je tamo bilo malo manje la resistance/kontrašpijunaže a mnogo više Ji đinga? Ispravite me ako grešim.

 

 

 

Knjigu sam pročitala ima sigurno 25 godina, sećam se da sam zapamtila kraj kao konfuzan i Ji-Đing u neverovatnim količinama  :lol: . 

Stavila da se kida, pa gledam večeras.

Link to comment

Ja se i plašim šta će biti kad se kreativne slobode razmahnu, pa kad u finalu sezone pokret otpora aktivira neki portal u naš svet gde su nacisti izgubili...

Link to comment

Mene odbija to sto je britanska. Nisam naletio ni na jednu britansku seriju iz zadnjih 10ak godina, a da nije uzasno pretenciozna [i prilicno dosadna]. Jbt, i ova Honorable Woman.. kod svake epizode imam osjecaj da je mogla komotno da bude upola kraca. 

Slažem se za engleze. Drame su im previše za mene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...