Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

Najnejasniji ljudi na planeti slušaju to i onog kanadskog ispoliranog Kobejnovog klona, zaboravio sam ime benda. Lakše mi je da svarim Amadeus bend da neko sluša tp.

Eto meni su nejasniji oni koji misle da je on Cobainov klon od onih koji ga slusaju....

Link to comment

Gledam malo spisak serija završenih u decembru. Jel gledao neko The Comback, sa Lisom Kudrow? Prva sezona 2005. a druga 2014. wtf?

Takođe gledao sam prvu sezonu The Wrong Mans, bila je onako jedva ok ali sam odgledao. Vidim da je izašla druga, gde mi nije jasno da li ima 4 ili 2 epizode. Internet kaže 4, ali torenti kažu 2. 

I konačno da li je neko gledao crtanu seriju Black Dynamite, i kakva je?

 

 

 

Najnejasniji ljudi na planeti slušaju to i onog kanadskog ispoliranog Kobejnovog klona, zaboravio sam ime benda. Lakše mi je da svarim Amadeus bend da neko sluša tp.

 

ko je kanadski ispoliran Kobejnov klon? :unsure: 

 

PS + meleon za Fuj fajterse - ogavno pomodarstvo  :frust:

Link to comment

Eto meni su nejasniji oni koji misle da je on Cobainov klon od onih koji ga slusaju....

Možda se nismo razumeli, ako pričamo o Nickelback liku, on definitivno bedno kopira Kobejna. To što je neko dobar i uticajan muzičar ne znači da će svi koji ga kopiraju da ga skapiraju.

Link to comment

Gledo sam sad one Poljake sto su krenuli na HBOu i ne znam sta da kazem pred ovom cenjenom publikom. Realno, ne kapiram dal je cela epizoda dramaturska greska il je dobar prikaz trpljenja radnje 1 tople slovenske duse... Saltanje estetike u istocnoevropsku brznu svakako prija.

Link to comment

ajd ako nadjete covjeka u visokom dvorcu, posaljite linak :)

to mi je omiljeni kdik

 

Ima sve na kikesu. Molim te, piši utiske na SF temi, pogubiće se ovde, a baš me zanima.

Link to comment

Danny Strong je u izbornoj 2008. godini debitovao kao scenarista sa Recount (2008), koji je dobio 4 nominacije za Zlatnog globusa i jednu nagradu. Onda je u izbornoj 2012. godini imao Game Change (2012), koji je dobio 5 nominacija za Zlatnog globusa i čak 3 nagrade. Dok trenutno završava The Hunger Games sa dva dela Mocking Jay, kraja serijala koji dominira blagajnama u SAD, krenuo je novu seriju sa ni manje ni više nego Lee Danielsom.

 

Da li je gledao neko pilot serije Empire (2015– )? Da li je ovo možda prikriveni Strongov projekat za izbornu 2016. godinu?

Link to comment

Kad smo vec krenuli da redjamo "jel gledo neko..." postove, jel gledo neko 12 Monkeys? :D

Bas sam dosao ovde da pitam. :D

 

Uzeo sam forever da gledam ovih dana. Nije lose, ima duha. Simpaticni su likovi.

Link to comment

Kad smo vec krenuli da redjamo "jel gledo neko..." postove, jel gledo neko 12 Monkeys? :D

 

 

Bas sam dosao ovde da pitam. :D

 

Uzeo sam forever da gledam ovih dana. Nije lose, ima duha. Simpaticni su likovi.

 

Meto sam impresijice na SF topiću.

Link to comment

Gledam malo spisak serija završenih u decembru. Jel gledao neko The Comback, sa Lisom Kudrow? Prva sezona 2005. a druga 2014. wtf?

Gledala sam taj comback iz 2005, negde se cak i nedavno reprizirao. cool je serija, kudrow je fenomenalna kao bivsa popularna tv glumica koja se vraca na mali ekran u nekom idiotskom sitkomu, i  snima rijaliti o tom povratku , kamera je svuda prati.

sve vreme ima neki nervozan grc na licu u strahu da ce opet da odleti u anonimnost. nisam znala da snimaju opet

 

meni forever skroz dobar, onako opustencija. i stvarno su simpaticni likovi

Link to comment

Ta izgleda ne snima ništa bez parodičnih™ reality show momenata? Išlo je skoro (a možda još ide) na HBO nešto gde glumi Skype psihoterapeuta, sve sami dijalozi na ekranu kompjutera. Video sam samo dve-tri partitivno, delovalo je zabavno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...