Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

прати неко тај the affair? ваља ли чему?

 

Moja mama je zadovoljna, ali mi je pre neki dan rekla, kada je počela nova sezona Revenge, da joj je ta druga draža. Penzionerima nikad ugoditi.

Link to comment

e! hvala, kolega, skroz sam propustio.

kako sad zovu ajsis, čitao sam da će da menjaju?

 

Izbegavaju da se imenuju, samo su valjda jednom pomenuli da su se spojili sa CIA.

Link to comment

pogledao prvu epizodu sonic highways. dosta lepo i zanimljivo. naravno, dok gldam segment o bluzu nije isto kao i dok gledam segment o panku.

 

nije mi baš legla pesma na kraju jer prosto nisam toliko fan foo fightersa ali je super što stoji kao neka potvrda svega što je izrečeno u  epizodi.

 

znao sam da je steve albini car ali nisam znao da je ovoliki. 

Link to comment

pogledao prvu epizodu sonic highways. dosta lepo i zanimljivo. naravno, dok gldam segment o bluzu nije isto kao i dok gledam segment o panku.

 

nije mi baš legla pesma na kraju jer prosto nisam toliko fan foo fightersa ali je super što stoji kao neka potvrda svega što je izrečeno u  epizodi.

 

znao sam da je steve albini car ali nisam znao da je ovoliki. 

 

Gledaj dalje slobodno, super su sve epizode, s tim sto sam malo razocaran epizodom o Sijetlu, ona je po meni najslabija. A najjaca mi je epizoda od Los Andjelesu, iz razumljivih razloga, mada je i epizoda o Ostinu blizu (ako nista drugo, zbog razgovora sa Rokijem Eriksonom). 

 

A ja ne slusam Foo Fighterse uopste, tako da me taj segment nije zanimao ni malo. :D A nije uspeo ni da me zaintrigira, da probam da ih slusam. Jednostavno, ne leze mi. Ali to je i nebitno za gledanje ove dok. serije. 

Link to comment

Odgledao tek sada dve sezone Vikinga i iskreno sam vise nego pozitivno inenadjen serijom ... Realno mislio sam da je klasicno niskobudzetno istorijsko-fanazi sranje , kad ono odlicna muzika, zanimljiva prica, scenografija ...

Link to comment

Location Restriction (1005)

This video isn't available due to geographical licensing restrictions. For more details, please refer to  Amazon Instant Video Terms of Use.

 

<_<

Link to comment

Gledam malo spisak serija završenih u decembru. Jel gledao neko The Comback, sa Lisom Kudrow? Prva sezona 2005. a druga 2014. wtf?

Takođe gledao sam prvu sezonu The Wrong Mans, bila je onako jedva ok ali sam odgledao. Vidim da je izašla druga, gde mi nije jasno da li ima 4 ili 2 epizode. Internet kaže 4, ali torenti kažu 2. 

I konačno da li je neko gledao crtanu seriju Black Dynamite, i kakva je?

 

prosto nisam toliko fan foo fightersa

 

A ja ne slusam Foo Fighterse uopste

 

Najnejasniji ljudi na planeti slušaju to i onog kanadskog ispoliranog Kobejnovog klona, zaboravio sam ime benda. Lakše mi je da svarim Amadeus bend da neko sluša tp.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...