Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa da, ovaj zaplet sa istragom posluzio je da se prica rastegne na dve ili vise sezona (videcemo), a objektivno ovo je trebalo da se zavrsi sad i da bude kao 1 mini serija. I to odlicna. 

 

Ali, ok, kad su vec resili/dobili zadatak da rastezu, da ne kazem muzu, sad me zanima da vidim kako se dalje razvija njihov odnos. Nadam se da ce to prikazivati, a da nece odmah skociti u ovu 'sadasnjost' i baviti se samo slucajem i istragom. 

 

 

Nije da nema tu potencijalno zanimljivog materijala. Prvo, malo toga smo mi videli, ne mora da znaci da su njih dvoje nakon ove drame u kuci na kraju epizode konacno prelomili da budu zajedno. Njemu knjiga treba da izadje, da ga strefi slava, malo vise love i malo lagodniji zivot u materijalnom smislu. Gde se tu i kako Alison uklapa? Onda tu su i njegova deca, kako njima objasniti sve to, pa potencijalni njihov odnos sa tatinom novom zenom, itd.

 

 

Slazem se sa Bojanom oko likova, prilicno su zanimljivi i kompleksni. A to su uspeli da nam prikazu na jedan suptilan nacin, sto je po meni i najveci kvalitet serije. 

 

Slažem se potpuno.

 

Ja ću isto pogledati i drugu sezonu. Glavni likovi imaju različite životne puteve i različite stavove pa će biti interesantno da li će se otvoriti priča o zajedničkom životu i kako će to teći (s obzirom da su kreatori serije do sada dobro psihološki postavili priču).

 

 

 

Ali, kao što si dobro primetio poslednja scena gde su Alison i Noa zajedno u stanu ne znači da će se ta priča odmah otvoriti.

 

 

Link to comment

Mozart in the jungle djeluje ok, na prvi pogled.

ajde vi što hvalite tog Mocarta da malo obrazložite ako vas ne mrzi. ja video neki trejler pre mesec-dva i delovalo mi je vrlo odbojno, mada se više ne sećam zašto.

Link to comment

Ja gledam Broad City onako natenane, jer ne verujem da bih izdrzao vise od 2 epizode odjednom zbog ADD stila serije, ali... nije to lose. Serija je prvobitno bila web-serija, pa prvih nekoliko epizoda nisu morale biti potrosene na medjusobno kapiranje glumacke ekipe kao kod vecine ostalih komedija, sto je uvek plus.

Link to comment

Jeli chemu Honourable Woman? Djeluje mi zanimljivo, a i Maggie Gyllenhaal mi je kul. S druge strane, kreator je Hugo Blick, koji je napravio Shadow Line, koja mi je jedna od losijih serija koje sam odgledao citave.

 Ja odgledala sve i svidelo mi se ali pošto britanske serije volim neumereno  moj sud uvek treba uzeti sa rezervom ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...