Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jesu li to preporuke iza kojih stojite kao forumaši i kao gledači? Pod punom forumskom odgovornošću?

 

Ja preporucujem sve sto mi se svidi, pa tako i ovo! Zapravo me cudi sto ti nisi prijavio seriju kad je izasla, nesto si mi se opustio...

Link to comment

Ja preporucujem sve sto mi se svidi, pa tako i ovo! Zapravo me cudi sto ti nisi prijavio seriju kad je izasla, nesto si mi se opustio...

 

Jesam, priznajem. Užasno slackujem iz jednog jedinog razloga:

 

 

warlords-of-draenor-1920x1200.jpg

 

Link to comment

Niko nije odgledao bozicni Black Mirror?

 

(nisam ni ja, da se razumemo, samo sam mislio da ce neko vec da prica o tome)

 

Skinuo juče ali nisam još pogledao, sačekaću ručak pa na miru. Don Draper izgleda odlično u traileru.

Link to comment

Serija počinje sa trosatnom Battlestar Galactica (2003), mini-serijom...

 

 

Ima mini, mini-serija pre toga, dve epizode, odatle bi trebalo da počneš, to spada među najbolje SF-ove svih vremena na TV-u. http://www.imdb.com/title/tt0314979/

 

MV5BMTY4MDU3MTQyNl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzk5

 

Posle toga kreće serija od 4 sezone, od kojih su prve dve obavezno gledanje. Pojedine od tih epizda takođe spadaju među najbolje ikad.

 

http://www.imdb.com/title/tt0407362/

 

MV5BMTc1NTg1MDk3NF5BMl5BanBnXkFtZTYwNDYy

Danke! Bice skidjeno.

Link to comment

Jesu li to preporuke iza kojih stojite kao forumaši i kao gledači? Pod punom forumskom odgovornošću?

Pa nisam ti ja gledač u rangu jednog Calavere, ali ja toplo preporučujem Damages. Krvavo je, solidno inteligentno, gotivne strukture u pogledu timeline naracije i ima thrill.
Link to comment

Pogledao juce. 'nako.

 

Pogledao i ja Black Mirror danas. Jesta 'nako, ali je ipak bolje od poslednje sezone Black Mirrora koje se jedva sećam. John Hamm je isti ovaj:

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

ovo mi daleko najdepresivniji blek miror od sviju.

bolji je od makar 2 iz druge sezone a ipak slabiji od cele prve. sve tvistove sam oma predvideo, al to je do mene a ne do skripta.

sve u svemu, zadovoljan,

Link to comment

Odgled'o na sajfaju/sifiju ili kako god se sad vabi, kanalu

 

image_255369_4.jpg

 

Uhm.

 

Ako ostane samo na miniseriji, onda je ovo 1 tesko sranje.

 

Iskreno se nadam da cemo gledati koju punu sezonu Uspeca™. Ima potencijala da zaseni i samu Galaktiku-Svemirsku krstaricu. Naravno, ima potencijala i da ga usere samo tako, pogotovu ako se sve u toj (nadamo se) seriji bude okretalo oko ove male Kriste, koja je mocnija i od Kingove Keri :huh:

 

Drzacu palceve za nastavak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...