Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

+1

ja sam stigla do šeste epizode. meni se dopada. za mišljenje kritike i onako ne hajem.

kome je do istorijskih činjenica, potražiće ozbiljnu literaturu.

ali zato ima kungfu majstorija, golišavih lepotica na obuci za konkubine, zadivljujućih pejzaža, prelepih konja.

Link to comment

Mene je stra' da probam Marka Pola, deluje kao da će možda da mi se svidi a već vidim da je spektakularno glupo :(

 

Kublai-khan & gole kineskinjice & wuxia martial arts & sexy Marco u borbi za američkim ustavom zagarantovanu slobodu od mongolskog tiranina... boli glava već od trailera, a šta ću ako me nahvataju pa budem morao da odgledam celu sezonu? :unsure:

Link to comment

Završio sam 5. od 6 sezona OZ-a. Najlošija je do sada.

 

Ok je serija, nije da me ne zabavlja. Ali je postalo toliko teško pohvatati ko koga više ubija i za koga, zbog čega... Zapleti su stvarno jako banalni i naivni, ubija ko koga stigne nekad čak i da ne odgovara pa se samo vrati u ćeliju iz samice. Teško je napraviti realnu priču o zatvoru, ali ovo je na momente napisano baš amaterski.

 

Sve u svemu dobro je. Ima par jako dobrih likova koji vade stvar.

 

Edit: a da, sloboda zatvorenika je van vremenska. Oni dele poštu, kontrolišu poštu koja stiže, kuvaju hranu, kad neko nekoga treba da rokne nije problem da bude nasamo sa njim bilo gde i da to niko ne čuje i ne vidi, itd...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

+1ja sam stigla do šeste epizode. meni se dopada. za mišljenje kritike i onako ne hajem.kome je do istorijskih činjenica, potražiće ozbiljnu literaturu.ali zato ima kungfu majstorija, golišavih lepotica na obuci za konkubine, zadivljujućih pejzaža, prelepih konja.

Realno, serija postaje sve bolja kako epizode odmicu i od kako sam poceo da pijem viski dok je gledam...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Realno, serija postaje sve bolja kao epizode odmicu i od kako sam poceo da pijem viski dok je gledam...

 

To je važna primedba. Čuo sam isto tako da je bilo kod Oprahe koje droge treba konzumirati uz Bruckheimerove serije...

Link to comment

Ispravi ako hoces, dozvoljeno je ^_^

 

Ja poceo da gledam Transparenta, koji je iz nekog razloga masovno izignorisan na ovom forumu. Odgledao prve tri epizode, glavni utisak je da Tambor nikada nije bio bolji, a pricamo o Georgeu Bluthu i Hanku Kingsleyu :Hail:

 

Mnogo je dobro, stvarno je pravi zlocin sto niko zivi ne prica o ovome. Verovatno je razlog taj sto je serija bila Amazonov odgovor na Netflix, a ljudi pojma nemaju da su i oni u tim vodama. Lako se gleda, deset epizoda od po pola sata, dosta smeha, malo tuge, sve onako u pravim kolicinama. Meni je bas leglo.

 

Lubo, mozda ce te zanimati, evo voljenog ti Dannyja Trippa kao muskarca koji ponekad voli da se oblaci kao zena!

Edited by Calavera
Link to comment

Mnogo je dobro, stvarno je pravi zlocin sto niko zivi ne prica o ovome. Verovatno je razlog taj sto je serija bila Amazonov odgovor na Netflix, a ljudi pojma nemaju da su i oni u tim vodama. Lako se gleda, deset epizoda od po pola sata, dosta smeha, malo tuge, sve onako u pravim kolicinama. Meni je bas leglo.

 

Lubo, mozda ce te zanimati, evo voljenog ti Dannyja Trippa kao muskarca koji ponekad voli da se oblaci kao zena!

 

 

Meni Damages baš fina za gledanje.

 

Jesu li to preporuke iza kojih stojite kao forumaši i kao gledači? Pod punom forumskom odgovornošću?

Link to comment

Da si gledao seriju, znao bi da se u ključnoj sceni raspleta poslednje sezone čuje vest na Njujorškom radiju da kinezi grade most u Beogradu, pa bi ti onda bio još intrigantniji tajming u kome serija ponovo ovde prosijava...

Link to comment

Skinuo Battlestar Gallacticu, da, eto, dam sansu, mada ne ocekujem puno. Krenuo sa prvom epizodom i odma' kaze 'Previously on Battlestar Gallactica'. O ceme se tu radi?

Link to comment

Skinuo Battlestar Gallacticu, da, eto, dam sansu, mada ne ocekujem puno. Krenuo sa prvom epizodom i odma' kaze 'Previously on Battlestar Gallactica'. O ceme se tu radi?

 

Ima mini, mini-serija pre toga, dve epizode, odatle bi trebalo da počneš, to spada među najbolje SF-ove svih vremena na TV-u. http://www.imdb.com/title/tt0314979/

 

MV5BMTY4MDU3MTQyNl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzk5

 

Posle toga kreće serija od 4 sezone, od kojih su prve dve obavezno gledanje. Pojedine od tih epizda takođe spadaju među najbolje ikad.

 

http://www.imdb.com/title/tt0407362/

 

MV5BMTc1NTg1MDk3NF5BMl5BanBnXkFtZTYwNDYy

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...