Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel' neko overio netflixov Marco Polo? Kriticari su ih unistili. Meni su prve dve bas legle, samo ne znam zasto su pustili samo 2. Zna li neko kako planiraju release za ostalih 8 epizoda?

Link to comment

Jel' neko overio netflixov Marco Polo? Kriticari su ih unistili. Meni su prve dve bas legle, samo ne znam zasto su pustili samo 2. Zna li neko kako planiraju release za ostalih 8 epizoda?

 

Izašlo sve, samo isporuka Netflixov štampe™ na trafiku™ uvek kasni sa isporukom.

Edited by Lrd
Link to comment

pa esi pogledao? stoji mi prva epizoda na hardu

 

Jok. Čekam da izađe sve, pa ću onda možda.

 

Teško mi postalo da gledam serije iz nedelje u nedelju sa ovih desetak sa kojima to radim, pa mi ne treba još jedno čekanje, makar to čekanje bilo od nekoliko dana.

Link to comment

razumem te u potpunosti - ja više i ne znam šta pratim, a nekoć sam bio kul, fokusiran tip...

 

zato sad skidam anime u komadu (ne filipove gej-naci), ima štošta dobro, a to je jedino što ne ispratih a da je sajfaj-horor-supernečrl-zanimljivo

Edited by boshoku
Link to comment

Gleda li neko Psych i Suits ?

Psych генијална :Hail: , потпуно ми је Sledge Hammer за 21. век. Јебала ме Гомора, ово ми је три пута дражa, а заборавио сам је на бодовању. :isuse:

Link to comment

Ispravi ako hoces, dozvoljeno je ^_^

 

Ja poceo da gledam Transparenta, koji je iz nekog razloga masovno izignorisan na ovom forumu. Odgledao prve tri epizode, glavni utisak je da Tambor nikada nije bio bolji, a pricamo o Georgeu Bluthu i Hanku Kingsleyu :Hail:

Edited by Calavera
Link to comment

Evo, sad bas gledam trecu epizodu. Rekao bih da su od svega hteli da uguraju po malo, pa su u vecini srvari ostali nedoreceni. Na drugoj strani, super kostim i jos bolja scenografija.

 

Recimo da je jos jedna klinacka serija koja moze da se gleda. Na nivou onih gusarskih sa pocetka godine npr.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...