Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A zašto mi to radiš, misliš da nemam dovoljno razloga za nerviranje u životu pa mi treba još jedna idiotska serija? 

 

Homeland recidivizam ti još nisam oprostio, nb. Ovo me malo kopka zato što u startu najavljuješ da je sranje, da si krenula pozitivno kao za ono, ne bih ni razmišljao da pokušam.

Link to comment

Moraš gledati Tyrant! Jedino, jedino što valja su lepi ljudi.

 

Vat? Er se mora gledati ili jedino što valja su lepi ljudi? To nisu uvek kompatibilne kategorije. Štaviše.

Link to comment

Hoće da kaže da je serija definitivno sranje, ali bih morao da je gledam da bih patio i onda ovde delio svoju patnju, a ona iz tih potresnih ispovesti izvlačila nekakvo perverzno zadovoljstvo i sadističku zabavu. U pitanju je žestoka sociopatija, dobri moj Lrde.

Link to comment

Hoće da kaže da je serija definitivno sranje, ali bih morao da je gledam da bih patio i onda ovde delio svoju patnju, a ona iz tih potresnih ispovesti izvlačila nekakvo perverzno zadovoljstvo i sadističku zabavu. U pitanju je žestoka sociopatija, dobri moj Lrde.

 

 

+1

 

Slatko.

 

No, javi ako gledaš Leta II God Emperora Tyranta. Ja sam to bio planirao, ali sam naišao na unisono pljuvanje.

Edited by Lrd
Link to comment

Pa tema Tyranta je svakako seksi, dotiče se i nekih pitanja koja su relevantna i nimalo trivijalna, ali su dogadjaji i dijalozi koji to treba da prikažu previše banalni i klišeizirani. Mali Perica all over.

Edited by MayDay
Link to comment

Pogledao prvog Tiranina, meni za sada odlično:D Nema nikakve veze sa stvarnošću, a kad autor hoće da fantazira uvek je dobar izbor postaviti stvari u neku izmišljenu zemlju iz Hiljadu i jedne noći, čija je zastava kreativna kombinacija iračke i iranske. Lakše se proguta arabofobija kad je tako zamaskirana.

- Protagonista Barry je onako, mlak u svom autističnom stoicizmu, ali mu dobro stoji brada.

- Brat Džafar je realno strašan kao pojava, ne samo zbog dlakavih leđa. 

- Ambasador Andy iz Weeds je uvek dobrodošla pojava

- Berijeva žena je jedini iritantan detalj, deluje mi da Raf prosto ne ume da piše ženske likove. Sve su mu jednodimenzionalne harpije/nemušte žrtve, a kad su u ulozi supruge, onda se dodaje dupla doza idiotskog zvocanja i pop-psihologije. "Slušaj dragi, moraš da se suočiš sa svojim ocem diktatorom i kažeš mu šta te tišti od detinjstva, inače se razvodimo, jel' jasno?" :isuse:

Link to comment

Bah, žene, čim vidite dlakavog nasilnika odmah <cenzurisano>, još ako vozi skupa kola kao ovaj... Realno vas prikazuje veliki umetnik Gidža Raf -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...