Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@morgana

meni je Oliv Kitridž komotno najbolji tv program ove godine. šta ima zameraš, ako uopšte imaš krupnijih zamerki?

 

 

oliv je malo previse karikirana za osobu koja ima biografiju a nije samo niz epizoda kao strip junak (to valjda zato sto je predlozak niz prica, ali sta mene briga sta je predlozak). ponekad je usiljeno cinicna, stila radi. scenografija i kostimografija su totalitarni a nije bilo potrebe, osim ako uzmemo da oliv za sebe (pogresno) podrazumijeva da je depresivna na tatu pa to projektuje kroz odijevanje i enterijer. u drugoj polovini serije imamo pad u kvalitetu i dinamici naracije, narocito sa onim feministickim proglasom iz posljednje epizode. dovoljno je indikativno bilo sto olivin muz i bil marej imaju slicne konzervativne stavove o zenama tj lezbejkama i potomstvu, nije bilo potrebe da oliv polemise o tome onako usiljeno direktno. slicno, nije nam potreban onaj dijalog o radio emisiji da bismo shvatili da su oliv i bil marej isti tj da je on preskolovana i realizovana muska ona. da, jos jedan mali nedostatak je sto mi do pred kraj serije, osim u olivinom izboru partnera, ne vidimo da je njoj mejnska pripizdina toliko mala koliko zapravo jeste.

 

inace dobra serija, gluma je bravurozna.

Link to comment

jel gledao ko drugu sezonu The Fall? nešto imam utisak da su im kritičari okrenuli leđa ove sezone, a ne počinje mi se ako baš ne valja...

nasla samo 3....pa ok je skroz, meni se dopalo

Link to comment

Stalker nije los za ubijanje vremena. Ima dosta klisea, ali brzo prodje vreme. Pogotovo je dobar glavni negativac, lik je zao!

odgledala par....bas tako, ubijanje vremena. svidja mi se ona japanka sta li je vec, i soundtrack je odlican

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...