Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gde da nadjem Gomoru? Na onom meta kiosku ima samo cudan neki link sa celom sezonom koji ne deluje trustworthy.

 

Ja skinuo na KAT neki sa celom sezonom i "Hardcoded Eng Subs", OK je. Na torrent mislim, serija me je smorila posle dve-tri epizode.

Link to comment

HRT u zadnje vreme daje fenomenalne serije tokom nedelje, uglavnom mini sa po par epizoda u sezoni. 

 

Ne, ne daje. Uglavnom su davali slabe i precenjene serije, ova im je prva zabavna posle dugo vremena...

 

EDIT: Barem za sada, prva epizoda je bila slabija (inteligentne opaske, ali slabašna drama), ova druga je osetno zabavnija. Tek je počela kampanja za predsednika Francuske, pa ćemo videti. Valjda...

Edited by Ajant23
Link to comment

Pretpostavljaj šta hoćeš, meni svejedno. Lično sam mislio na The Fall (razne britanske manjine sa akcentom na onu koja nema veze sa dramom), Brat (Norveška po ključu) i Bron/Broen (Švedsko-Danska u koprodukciji RTL-a)...

 

HoC je super zezanje, nije ništa posebno, a koliko nije bio precenjen valjda znam obzirom da sam preveo prve četiri epizode, jer su je svi dočekali na nož samo zato što ameri rade svoju verziju tobožnje britanske svetinje. Posle desetak dana, srećom se malo popravilo mišljenje o seriji, pa sam se ratosiljao bede da se gnjavim sa celom sezonom...

Edited by Ajant23
Link to comment

Pretpostavljaj šta hoćeš, meni svejedno. Lično sam mislio na The Fall (razne britanske manjine sa akcentom na onu koja nema veze sa dramom), Brat (Norveška po ključu) i Bron/Broen (Švedsko-Danska u koprodukciji RTL-a)...

 

HoC je super zezanje, nije ništa posebno, a koliko nije bio precenjen valjda znam obzirom da sam preveo prve četiri epizode, jer su je svi dočekali na nož samo zato što ameri rade svoju verziju tobožnje britanske svetinje. Posle desetak dana, srećom se malo popravilo mišljenje o seriji, pa sam se ratosiljao bede da se gnjavim sa celom sezonom...

 

šta je ovo, daj neki detaljniji info

Link to comment

počela sam da gledam novu mini seriju remember me.

igra pajtonovac. ima uvrnutosti dovoljno, a i jeze (tihe). mislim da bi mogla da se svidi Lrdu.

sviđa mi se što ima samo tri epizode. to može da bude sasvim dovoljno da se ispriča priča.

već mi je pomalo dosadilo da gledam razvlačenje (vunovlačarenje, pridavljivanje gugutki) na celu sezonu od deset i više epizoda priče koja može da se udene u par epizoda.

 

http://www.imdb.com/title/tt3484180/episodes?year=2014&ref_=tt_eps_yr_2014

 

ko voli špijunske priče iz vremena hladnog rata može da pogleda the game. sutra stiže na kioske četvrta - poslednja ovogodišnja epizoda.

 

http://www.imdb.com/title/tt3159736/?ref_=nv_sr_1

uf, obe zvuče baš primamljivo, overiće se :)

 

 

@morgana

meni je Oliv Kitridž komotno najbolji tv program ove godine. šta ima zameraš, ako uopšte imaš krupnijih zamerki?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...