Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

:lol:

 

 

 

čim sam video middle video sam i justfied, ovo iz la nisam gledao. deluje kao glupost. čekam da homeland završi sezonu, do tad ću čitati knjige pred spavanje.

:isuse:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Jeste nasli sve prevode?

Krenula je serija na HBOu, do pete epizode su dogurali.

 

Sto se titlova po zalivima tice, uz dosta muke mogu da se nadju relativno ok engleski...

Link to comment

chasing shadows, aj volem te britanske krimice, ali sta sad i ovaj inspektor ima neki poremecaj, ok, ali posle monka mi je deplasirano. edit: a pogotovo posle sage iz broena

Odgledla Chasing shadows, lajk ,  ja sam iz kluba ljubitelja britanskih serija i nisam  mnogo probirljiva pa me retko i iznevere <_<

Link to comment

Zloupotrebicu ovaj topic da trazim prevod za According to Jim. Ja sam ronjao na titlovi.rs i podnapisi.net ali slaba vajda. Nije za mene pa moram da nabavim prevod :isuse:

Link to comment

počela sam da gledam novu mini seriju remember me.

igra pajtonovac. ima uvrnutosti dovoljno, a i jeze (tihe). mislim da bi mogla da se svidi Lrdu.

sviđa mi se što ima samo tri epizode. to može da bude sasvim dovoljno da se ispriča priča.

već mi je pomalo dosadilo da gledam razvlačenje (vunovlačarenje, pridavljivanje gugutki) na celu sezonu od deset i više epizoda priče koja može da se udene u par epizoda.

 

http://www.imdb.com/title/tt3484180/episodes?year=2014&ref_=tt_eps_yr_2014

 

ko voli špijunske priče iz vremena hladnog rata može da pogleda the game. sutra stiže na kioske četvrta - poslednja ovogodišnja epizoda.

 

http://www.imdb.com/title/tt3159736/?ref_=nv_sr_1

Link to comment

Za serije UVEK krenuti od prijevodi-online. Pa tek onda ostali sajtovi.

Ja uvek od njih, čak sam i RSS add on linkovao na odabrane serije pa mi javlja.

Ali za gudvajfaru titlovi.com brži.Jedino za to.

Link to comment

Za serije UVEK krenuti od prijevodi-online. Pa tek onda ostali sajtovi.

 

Za neke serije titlovi.rs imaju pre prevod (Good wife, White collar...).

Cini mi se da su se neki prevodioci malo posvadjali sa ovima sa prijevodi-online i ne postavljaju tamo svoje radove. Prijevodi-online imaju vrlo precizna pravila oko postavljanja prevoda (vise tehnicke osobine, nego sam kvalitet prevoda) ono malo sto sam prevodio su mi vracali na doradu par puta. :D

Edited by Tinman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...