Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ne znam šasi gledo; ja gladao/gledam baš puno serija raznih žanrova, te se švrćni netom pa pitaj za one koje ti zapadnu za oko, izvesno je da sam overio

mrzi me. jab na gotovo. pokušao ovde par puta i mršav mi procenat 2/5, jedino mustang ubadala.

Link to comment

affair odgledala 6, valljda je toliko izaslo, nije lose, ali me toliko iritiraju  duck face usta glavne glumice da je to strasno. cak mi se dopalo kako je iznela depresivni lik zene koja je izgubila dete itd, ali zaboga ta usta....ako je ono trebalo da bude sexy...sorry

 

chasing shadows, aj volem te britanske krimice, ali sta sad i ovaj inspektor ima neki poremecaj, ok, ali posle monka mi je deplasirano. edit: a pogotovo posle sage iz broena

 

gomora za sada dobra, iako nisam ljubitelj tih mafijaskih, ali u nedostatku novih skandinavskih neka droga se mora uzimati.

 

e da, the knick mi je ok skroz. nista mi ne smeta ni sto potenciraju rasizam, ni sto razvlace zavisnost od kokaina, skroz gledljivo neko rece da je to varijanta dr house samo iz ranije epohe, bas tako...

Edited by gagilija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...