Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Poceo da hvatam na Fox Life-u Monday Mornings. Generalno me uzasno smaraju sve te silne serije o bolnicama ali ova za sad deluje ok, uglavnom zbog Alfreda Moline i njegovih ribanja u amfiteatru.

Link to comment

Verujem da mu nije bilo lako, kao gay aktivisti.

 

ontopic

Jedna od onih serija koje ne mogu da podnesem, pored How I met your mother, Its always sunny in Philadelphia i naravno Scrubs

 

Inače, gledao Vikinge prvu sezonu i sad čekam drugu, taman da premostim do GOT.

 

WTMIL

Link to comment

al sam se zapetljala, malo killing, malo true detective, malo house of cards. lepo mi se dešava da pobrkam plotove, očekujem da se linden u džemperu pojavi da razgrne jelenje rogove. otprilike. ništa to ne valja, treba kompartmentalizovati -_-

Link to comment

The Unusuals (2009)

 

Simpaticna serija, po humoru veoma podseca na Boston Legal, samo sto su u centru paznje detektivi, a ne advokati...serija ima samo 10 epizoda pa se moze cela overiti za dan-dva...

 

Jeremy Renner u glavnoj ulozi, zbog njega sam i odlucio da je gledam...lik je kralj...

Link to comment

Pogledao pilot serije u pokušaju pretenciozno nazvane "The After". Amazon + Chris Carter = spektakularno loše low budget postapokaliptično sranje. Citat dana: "alea iacta est" :isuse:Sad se ni ne usuđujem da pogledam ostale pilote koje su nabacali kao kandidate da izbegnu produkcijski abortus. Ali od ovog ne može mnogo gore.

 

:lol: i ja se prevarih. skinula sam i drugu, ali ne smem da pustim.

 

samo da znas, velika je konkurencija na hipertres listi sa intelligence. doduse, sojer se cesto skine, napne misice i reklamira rupice na obrazima, tako da bar ima sta da se gleda.

Link to comment

Bila je to genijalna serija :(

 

 

Vat????

Баш то. Ово им је последња сезона. Некако као да се од чланова фамилије растајем.

Link to comment

Баш то. Ово им је последња сезона. Некако као да се од чланова фамилије растајем.

Ja se dugo opirao , ali kad sam krenuo onda jako...Ona vrsta serija koje ti se uvuku pod kožu.Nije da mi epohalno znači ali volim da gčedam...

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Gledao li je neko Trophy Wife ? Kakva je ? U sredu pocinje premijerno na FOX Life-u u 21h.

 

Odgledao sam prve dve epizode. Serija nije losa, sjajna za ubijanje dosade. Malo lici na Modern family koju jako volim da gledam.

Link to comment

Ja se dugo opirao , ali kad sam krenuo onda jako...Ona vrsta serija koje ti se uvuku pod kožu.Nije da mi epohalno znači ali volim da gčedam...

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Ма ништа епохално, него некако топло и питко. Некако осећаш да се екипа добро забавља док се снима. Без претензија, одличне рефеференце на моје доба одрастања. Изгледа ко воли Шефа може у томе да се нађе.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...