Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni je super BBT. Ima smeha, ali to je super ultra mejnstrim i ništa mu ne fali. Već godinama je na nivou i ko voli, uživa. :)

 

Have Fune ima topik za sitkome uopšte, ali nema ovde mnogo fanova BBT-a za zaseban topik. :(

Link to comment

Ja pratim. Poslednje dve sezone su mi ponajbolje do sada. Od kada su koliko toliko unormalili Šeldona, bio je uglavnom iritantan u prvih par sezona, sada su mu našli neki balans da bude sve po malo, i iritandan i smešan i na mikro momente empatičan i sl.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Da da, Sheldona su dosta popravili, mada mi je od starta omiljeni lik

Amy mi je bila malo bzvz, ali mi je i ona sada skroz kul, kao i Bernie :D

Mnogo mi se dopada i to sto se vrti oko nauke i naucnih otkrica :nerd:
Bas mi je pitka serija ^_^  mogao bih da je gledam bez prestanka :)

Link to comment

A Parks and Recreation i Filadelfiju?!! :mad:

jok, ne volim baš taj žanr, samo po jedan sitkom dok traje  :D , onda nađem neki novi, čisto da neko ne pomisli da gledam samo psihotične ubice i izuzetno intiligentne detektive i opskurne SF serije  :D

Link to comment

Never Tear Us Apart: The Untold Story of INXS

(2014)

TV Mini-Series

 

 

Mini-serija koju čini dva nastavka u ukupnom trajanju od oko tri sata, koja je donela bendu INXS tri mesta na australijskoj top 20 listi albuma.

 

Rađena na osnovu sugestija članova i menadžera INXS, tako da je verovatno prilično realistično prikazan uspon i pad benda. Kvalitet osrednji (khm, "osrednji" nije isto što i "loš"). Jedna od većih mana loš kasting.

 

Nema skoro ničeg što ne može da se sazna na Jutjubu - mislim na dokumentarce o INXS. 

Edited by Malkmus
Link to comment

Aaaaaaaaaaa!! Aaaaa!!

 

Ne znam da li iko prati Big Bang Theory (jednu od mojih omiljenih serija :nerd: ) , ali upravo sam stigao do epizode kada Sheldon poljubi Amy...

 

... i to na Valentine`s day!!!

 

Aaaaaaaaaaa!!!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zva3SRxQCv0

 

^_^

 

Meni je ovaj show urnebesan :D

 

 

I da... zasto ova serija nema svoj topiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic?!?!?!

 

Ja obozavam ovaj sitkom  :ziga:  :ziga:

A gleda li neko ovde: Pretty Little Liars, The Exes, Hot in Cleveland, The Originals ?

 

Pokusavam da gledam manje serija, sada gledam:

 

Revenge  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:

The Big Bang Theory

The Originals

The Exes

The Millers  :wub:

The Crazy Ones

Hot in Cleveland

Pretty Little Liars

Castle

Bones

Link to comment

Aaaaaaaaaaa!! Aaaaa!!

 

Ne znam da li iko prati Big Bang Theory (jednu od mojih omiljenih serija :nerd: ) , ali upravo sam stigao do epizode kada Sheldon poljubi Amy...

 

... i to na Valentine`s day!!!

 

Aaaaaaaaaaa!!!

 

 

 

 

^_^

 

Meni je ovaj show urnebesan :D

 

 

I da... zasto ova serija nema svoj topiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic?!?!?!

Verujem da mu nije bilo lako, kao gay aktivisti.

 

ontopic

Jedna od onih serija koje ne mogu da podnesem, pored How I met your mother, Its always sunny in Philadelphia i naravno Scrubs

 

Inače, gledao Vikinge prvu sezonu i sad čekam drugu, taman da premostim do GOT.

Edited by El Guapo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...