Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Episodes čekam da se završi sezona, Shameless čekam, da se završi sezona, Justified nisam mogao više da čekam ali sam izdržao 6 epizoda. Generalno sam dosta zadovoljan svojom samokontrolom u poslednje vreme.

Upropastili su i Alpha House, digao ruke...

 

A, toga Cartera nisam podnosio ni u devedesetim, uglavnom sam bio jedini u okruženju koji pljuje Dosije X, iako sam prihvatio produkcijski nivo rano, čim je počeo da se daje, kao dobre vesti za TV u načelu, ali ni to nisam voleo...

Šta hvali Alfa Hausu?

Link to comment

i ja se navukla na 'episodes'. matt izgleda bolje no ikad, sta 'trupce', koji moj? :D

episodes je odlicna serija, cekam da ih puste sve, pa da ih stucem za jedan dan

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Treća sezona je odlična! Već je bilo 6 epizoda. 

joj, meni ova poslednja sezona baš užasna, pa sam i odustao od gledanja. do sada mi je bila baš simpatična serija sa sranje uvodnom špicom, ali od kada se pojavio onaj novi iritantni šef koji je dobio više mesta u seriji od leblanca... mnjih.

 

black sails pogledao pilot i ne bih išao dalje - previše mi je tu lepih i golih ljudi koji vole da pričaju, a premalo genocida za jednu gusarsku seriju.  

pokušao i broad city koji su mnogi komičari ishvalili i baš popizdeo. da hoću da gledam luckaste žene u njujorku, gledao bih girls, a ne ovo đubre.

workaholics mi zato nikada bolji sa poslednjom sezonom. 

a pauzu u serijama kratim fantastičnim returned (les revanants), samo što ne smem da vežem više od dve epizode. stra' me. vidim da englezi već rimejkuju seriju.

Link to comment

Aaaaaaaaaaa!! Aaaaa!!

Ne znam da li iko prati Big Bang Theory (jednu od mojih omiljenih serija :nerd: ) , ali upravo sam stigao do epizode kada Sheldon poljubi Amy...

... i to na Valentine`s day!!!

Aaaaaaaaaaa!!!


http://www.youtube.com/watch?v=zva3SRxQCv0

^_^

Meni je ovaj show urnebesan :D


I da... zasto ova serija nema svoj topiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic?!?!?!

Edited by Have_Fun
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...