Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kakve veze ima zimska olimpijada u Rusiji sa američkim TV serijama? :unsure: Da nisu slučajno prilagođavali programsku šemu da bi uglavili prenos brzinskog sankanja?

Link to comment

Recimo The Blacklist se nastavlja tek posle ZOI, to je jedan primer.Mozda je trebalo da napisem "neke serije" umesto "dobar deo serija"...

Edited by Milosh76
Link to comment
Gleda li ko Banshee? Ova treća sezona počela da razbija. Svaka epizoda bolja od prethodne i sad bih samo gledao u komadu. Shvatio sam da osim Bansheeja i True Blooda ne postoji druga serija koju gledam a da ima seks kao sastavni deo sebe.
O da, ne mogu da stanem. Ima nekih rupa koje moraju da se istrpe ali je mega zabavno, sa dobrim negativcima i puno seksa.
Link to comment

Meni je bila super i ova poslednja, ženska epizoda sa maštarenjem i šta ti ja znam.Nego, počeo sam konačno Top of the Lake i potpuna fascinacija. Pogledao sam četiri od šest, ali sam užasno primljen. Čak i ako su mi prve dve bile nešto sporije sa mnogo praznog hoda, od treće sam se odjednom primio. Cela ta NZ kultura je meni skroz fascinantna, i ljudi i priroda.U životu sam upoznao par Kivija, ali zbog specifičnosti okolnosti ih ne mogu smatrati merodavnima. Imamo li na forumu nekog odande, imam par pitanja? :)Elisabeth Moss je :wub: skroz, ali uloga Lucy Lawless i celo njeno izdanje u seriji... :Hail:

Edited by Lrd
Link to comment
U životu sam upoznao par Kivija, ali zbog specifičnosti okolnosti ih ne mogu smatrati merodavnima. Imamo li na forumu nekog odande, imam par pitanja? :)
Ja bih ove smatrao totalno merodavnima, ako mene pitaš:Under-the-Radar-Comparisons-flight-of-the-conchords-1189568_789_547.jpgMislim na Kiwi dvojac levo, ne na Scouse-Japance desno.Flight-of-the-Conchords-flight-of-the-conchords-1585095-780-502.jpg
Link to comment

Šta, Flight of the Conchords? :blink: Uvek i svugde, to mi je verovatno omiljena comedy serija ikada, mislim da smo je ovde negde već opevavali.http://www.youtube.com/watch?v=9jLDZjMF3tk

Link to comment
Kakve veze ima zimska olimpijada u Rusiji sa američkim TV serijama? :unsure: Da nisu slučajno prilagođavali programsku šemu da bi uglavili prenos brzinskog sankanja?
Pomerili oskare i još štošta...send from WC šolja by BVK
Link to comment

Pogledao pilot serije u pokušaju pretenciozno nazvane "The After". Amazon + Chris Carter = spektakularno loše low budget postapokaliptično sranje. Citat dana: "alea iacta est" :isuse:Sad se ni ne usuđujem da pogledam ostale pilote koje su nabacali kao kandidate da izbegnu produkcijski abortus. Ali od ovog ne može mnogo gore.

Link to comment

 

 

Pogledao pilot serije u pokušaju pretenciozno nazvane "The After". Amazon + Chris Carter = spektakularno loše low budget postapokaliptično sranje. Citat dana: "alea iacta est" :isuse:

Sad se ni ne usuđujem da pogledam ostale pilote koje su nabacali kao kandidate da izbegnu produkcijski abortus. Ali od ovog ne može mnogo gore.

 

Upropastili su i Alpha House, digao ruke...

 

A, toga Cartera nisam podnosio ni u devedesetim, uglavnom sam bio jedini u okruženju koji pljuje Dosije X, iako sam prihvatio produkcijski nivo rano, čim je počeo da se daje, kao dobre vesti za TV u načelu, ali ni to nisam voleo...

Edited by Ajant23
Link to comment

Mene navukla stoka na postapokaliptični zaplet, kao navodno desi se "nešto" i onda grupa slučajnih polaznika koja se zatekla u liftu u trenutku te neke globalne katastrofe mora da preživi. U stvari nema ni A od apokalipse, osim što su svima naprasno otkazali mobilni telefoni i nestala struja, ne znamo šta se desilo ali su zato milioni ljudi momentalno pohrlili na ulice i krenuli da prevrću kola hitne pomoći :blink:Likovi su potpuno neinteresantni, nabacani podzapleti zvuče glupavo (OMG, svi oni imaju isti rođendan, OMG!), ljudi pljačkaju sefove umesto da otimaju hranu, a na samom kraju pojavljuju se nekakva... stvorenja, vanzemaljci, šta li su, koja iz nekog razloga govore latinski, ali niko ne može da razabere taj misteriozni jezik :isuse:Nije čak ni so bad it's good, samo je... bedno.

Link to comment

Odgledala obe sezone Episodes. Simpatično i duhovito, i što je najvažnije nije razvučeno na 24 epizode po sezoni, nego ih ima po 9.

 

i ja se navukla na 'episodes'. matt izgleda bolje no ikad, sta 'trupce', koji moj? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...