Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

uuu, jebem ti svetu neđelju, lost fanatično ispratih (i posle treće sezone :P ), al deder podseti ša/koga je ova igrala/glumila, da da ne moram guglirat - toliko serija pre-za-vreme-posle, zaboravihfala

Link to comment

omg!!! :)))jos se divim kako je za pet godina savladala engleski bez akcenta i kako eto nasi glumci nisu mogli nekog dobrog voice-coach da uzmu pa i oni da budu dobri a ne da batale holivud (studio) zbog akcenta....jesus christ ! i jos se pitam kako je nabucala sise (hahaahhahahah ) i sta joj bi da zaglavi tu...hahahahahne, ne , ne ...ja sam potpuni idiot :isuse::isuse: :isuse:ne javljam se jedno izvesno vreme, ovo je blam nad blamovima :D

Edited by mustang
Link to comment
omg!!! :)))jos se divim kako je za pet godina savladala engleski bez akcenta i kako eto nasi glumci nisu mogli nekog dobrog voice-coach da uzmu pa i oni da budu dobri a ne da batale holivud (studio) zbog akcenta....jesus christ ! i jos se pitam kako je nabucala sise (hahaahhahahah ) i sta joj bi da zaglavi tu...hahahahahne, ne , ne ...ja sam potpuni idiot :isuse::isuse: :isuse:ne javljam se jedno izvesno vreme, ovo je blam nad blamovima :D
Hahaha! Ali, ne uzbuđuj se, ne takmičimo se ni u čemu, nema blama, nemoj sad da izmišljaš ne javljanja ili slično. Nemam više šta da kažem pošto pretnje ne rade. :)
Link to comment
uuu, jebem ti svetu neđelju, lost fanatično ispratih (i posle treće sezone :P ), al deder podseti ša/koga je ova igrala/glumila, da da ne moram guglirat - toliko serija pre-za-vreme-posle, zaboravihfala
PPP postaje fantastičan ogled u diskomunikaciji. Daklem, Mustang je pomešala dve glumice od kojih manje poznata glumi u aktuelnoj seriji koja se njoj ne sviđa, a meni sviđa, a koja nju podseća na Lost, a mene ne. Gore sam okačio fotke dve različite glumice, a ova poznatija je glumila u filmskoj trilogiji Millenium, a Mustang je pomislila da je jedan od likova iz Helixa ona.
Link to comment

pokušao helix, dosadno mi a očekivah podosta - sf serija je tako malobrojno, pa se moram razonođivat novim epizodama supernečrela, ameriken horor stori, bleklist, grim, oridžinals (čak sam odgledao i prvu sezonu rivendž ...)... i tako to

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...