Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

:lolol:Ja znam da je kontrapunkt kada se u jednoj kompoziciji koriste dve ili više različitih melodija. OK, da to postoji pod takvim nazivom i na filmu, kako si opisao. Ali, pominjanje ovog SyFy smeća u istoj rečenici sa Kurosavom je baš mnogo.

Link to comment

Odgledao Orange Is the New Black do kraja. Na početku gledao više "onako usput" uz neki posao, ali od polovine prema kraju sezone mi bilo sve bolje, kako su se stvari uozbiljavale.I počeo sa prvom sezonom Girls, dok sam još uvek "in touch with my feminine side" :lol:

Link to comment
jel neko krenuo da prati Black Sails?vidim da su neki pirati i te fore......
Ja da sam Ajant, postao bih paranoičan. Kako on napiše nešto o nekoj seriji, a topic se prebaci na drugu stranu, ti se pojaviš i pitaš za istu. :DŠalim se, naravno. Gleda se Black Sails, bila sinoć druga epizoda, ali nisam još stigao. Ima par strana unazad malo priče o tome. :)
Link to comment
Ja da sam Ajant, postao bih paranoičan. Kako on napiše nešto o nekoj seriji, a topic se prebaci na drugu stranu, ti se pojaviš i pitaš za istu. :DŠalim se, naravno. Gleda se Black Sails, bila sinoć druga epizoda, ali nisam još stigao. Ima par strana unazad malo priče o tome. :)
lol stvarno??? :Dnemam pojma, ja malopre video na Zamundi i prvo sam mislio da je neka drama, al ondak ukapiram da su pirati u pitanju :Hail: . Pošto obožavam taj frejm, reko da ipak pitam hodajuće svaštare odavle da se ne razočaravam bezze.al sve mi to u drugom planu posle onog tizera za 24.......celo popodne hanuma i ja na smenu sedimo ispred monitora i gledamo onaj link ka YT.....:Hail: :Hail: :Hail: svojevremeno smo za manje od 3 dana smlatili celu sezonu, pa je ova posle nedelju dana sanjala teroriste i Džeka Bauera. :D Edited by steins
Link to comment

helix je krenuo stopama lost...sto znaci ...ne zanima me.the blaclist je ocajan pokusaj imitiranja person of interest.... da im nije bilo davida ne bih ga ni gledala......kakva ekipa vostanih figura, omg!

Link to comment

:) sve moram da ti crtam -> posrala sam se na novu seriju helix iako igra tu moja ljubimica jer me ta serija podseca na lost a lost je nesto sto mene apsolutno ne zanima....taj lost je lobotomija mozga anti-omega 3 :)

Link to comment
:) sve moram da ti crtam -> posrala sam se na novu seriju helix iako igra tu moja ljubimica jer me ta serija podseca na lost a lost je nesto sto mene apsolutno ne zanima....taj lost je lobotomija mozga anti-omega 3 :)
Ne moraš da mi crtaš, sve sam razumeo. Ali Noomi ne igra u Helixu, a Helix ne podseća na Lost, a to što smeš da kažeš da te Lost ne zanima je samo zato što nisi u domašaju mojih šaka. :mad:edit: Skapirao! kyra-zagorsky.jpgnije noomi-rapace-870111l.jpg Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...