Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gde si bas Jima nasao, negledljivo je i kad naletis na to na teveu. Probaj Brooklyn Nine-Nine, ta je najbolja od ovih novijih.
malo mi je onako, mrnjah. Doduše u uvodu je muzika koja podseća na SAbotage,a i igra onaj kretenski veliki ćelavi crnja koji je kralj komedija :D tako da ću probati još par epizoda....e: ukapirao sam šta mi smeta - podseća me na Office. Edited by steins
Link to comment

To ti je stara boljka kod sitcoma, prve epizode su retko istog kvaliteta kao i ostatak serije. Nastavi, kvalitetno je.Od nesto starijih imas Community, Parks & Recreation, od animiranih Archera.

Link to comment

meni je brooklyn nine-nine legao tek posle 7-8 epizoda, dotle sam ga razvlačila i gledala samo kad nema baš ništa drugo na lageru. sad mi je super. možda im je trebalo vremena da se uhodaju, a meni da se naviknem.

Link to comment

Gleda li ko Banshee? Ova treća sezona počela da razbija. Svaka epizoda bolja od prethodne i sad bih samo gledao u komadu. Shvatio sam da osim Bansheeja i True Blooda ne postoji druga serija koju gledam a da ima seks kao sastavni deo sebe.

Link to comment
Gleda li ko Banshee? Ova treća sezona počela da razbija. Svaka epizoda bolja od prethodne i sad bih samo gledao u komadu. Shvatio sam da osim Bansheeja i True Blooda ne postoji druga serija koju gledam a da ima seks kao sastavni deo sebe.
+1 za banshee
Link to comment
Gleda li ko Banshee? Ova treća sezona počela da razbija. Svaka epizoda bolja od prethodne i sad bih samo gledao u komadu. Shvatio sam da osim Bansheeja i True Blooda ne postoji druga serija koju gledam a da ima seks kao sastavni deo sebe.
uh, ja obožavam. prezabavno. čak sam i sons of anarchy batalio poslednju sezonu jer mi ne nudi dovoljni high sisa i krvi ko banshee.
Link to comment

Meni je Bruklin super laganica. Endi Samberg je osoba koja mi je vrlo retko smešna, pa je to i ovde sporadično, ona detektivka Roza je smor zato što je toliko duboko u klišeu da svaku njenu repliku znaš unapred.Sve ostalo je sasvim pristojno, pa čak i zabavno, Andre i Teri kidaju, onaj Džo Lo Truljo je smešan, a Melisa Fumero je predivna :wub: :wub: :wub:Treba joj dati priliku svakako, mislim da vredi :)

Link to comment

Pogledao najzad i drugu sezonu Bossa i štaznam, i dalje bih rekao da je solidno, ali nekako nije na nivou prve. Nije šteta da su opali rejtinzi, jer bi zapleti u eventualnoj trećoj bili još naučnofantastičniji. A i ne bi ni moglo u nedogled da se tera to njegovo imam simptom/nemam simptom, haluciniram/ne haluciniram.Vredelo je gledati i S2 ako ni zbog čega drugog onda bar zbog scene gde se u krevetu diskutuje prikladnost određenih imena za određene profesije :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...