Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jes da kasnim par godina ali djasvi mi se...vidim da ga je mandigo preporucivao 2011....serija person of interest.
Nije lose - ide i dalje. Utorkom kod tebe, mi gledamo sredom :)
Link to comment
The MusketeersKada se uzme u obzir čija je produkcija, što podrazumeva jedan pristup ( ^_^) nonšalantno zasnovan na likovima, pilot teško da mi je mogao biti zabavniji. Čeka se dalje...

- What do you want?- 50 sous and I'll take you to heaven.- Are you one of those religious nutcases? :lolol:

Black SailsSolidan pilot. Ako se otkače, biće zabavno. Ipak, veliko je to ako...HelixSlabašna produkcija, jedva gledljivo, možda se ipak bude dalo dalje...Hostages (2013)Šizofreni mainstream, koji tera u svojim produkcijama Jerry Bruckheimer, najzad je dotakao zdrave znake čistog ludila, šteta što nisu poblenavili skroz. Ipak, jedna od prijatnijih Bruckheimerovih produkcija sa par antologijskih momenata ^_^

Link to comment
Black SailsSolidan pilot. Ako se otkače, biće zabavno. Ipak, veliko je to ako...
+1Smetaju mi sexy mladi pirati savršenih zuba, i sexy mlade jake žene koje im nemilice guraju nos u posao. Skoro niko na ostrvu ne deluje kao da ima preko 30, a samo negativac du jour ima primetne ožiljke <_<Smeta mi i ideja da je Flint neki prosvećeni miroljubivi social revolutionary, pošto do Treasure Island vremena, legenda o njemu kao pokojnom krvožednom piratu treba da je narasla do te mere da se svi plaše čak i članova bivše posade :unsure:Glupo mi je i da kad brod uzme novog kuvara, inicijacija uključuje bacanje istog u krevet pun kurvi koje izgledaju prilično skupoceno. Zar treba da poverujemo da se to radi sa svakim novim članom posade? :blink:Samo toliko, sve ostalo u pilotu je odlično.
Link to comment

Kul je Black Sails. Zaslužio je da se nastavi, a za dalje ćemo videti.Zamerke su mi iste kao Vinijeve - svi su mladi, zdravi, lepi, savršenog zdravlja i linije i besprekornog tena. Bemu miša.

Link to comment

Musketeers - drugi put. Ništa da zamerim seriji, ali kad sam video onaj sivo-plavi filter i raskošan kostim uz prateće ćaskanje, shvatio sam da nije trenutno za mene.No, dežurni "englezi" ovde bi trebalo da po'itaju da gledaju, istina.

Link to comment

Gde si bas Jima nasao, negledljivo je i kad naletis na to na teveu. Probaj Brooklyn Nine-Nine, ta je najbolja od ovih novijih.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...