Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Čekaj još malo, nestrpljivko. Vrlo brzo će da se deklišeizira Hajden. Meni ništa nije dosadno, ali bi u teoriji neki delovi trebalo da budu. Muzika je super potpuno. Sutra je poslednja epizoda prve sezone valjda.

Link to comment

Odgledah Luthera! Djasvi mi se mnogo, uzeo da gledam zbog Idrisa, koji je carina! Serija je inace puna rupa i nelogicnosti, opustenih krajeva™ i nerazjasnjenoca, ali je u isto vreme i genijalna. Kao da je scenariju falilo jos par ruku, a opet ovakva kakva je nesavrsena, serija je savrsena :P Najvise mi se svidelo sto, u poplavi hudanit-siesaj-profajlera, ovde u svakoj epizodi sazanajemo ko je ubica maltene odmah, a i panduri relativno lako i brzo, dok saspens i adrenalin uspevaju da odrze do samog kraja. Druga epizoda prve sezone najjaca!S nestrpljenjem cekamo trecu sezonu :)

Link to comment
Odgledah Luthera! Djasvi mi se mnogo, uzeo da gledam zbog Idrisa, koji je carina! Serija je inace puna rupa i nelogicnosti, opustenih krajeva™ i nerazjasnjenoca, ali je u isto vreme i genijalna. Kao da je scenariju falilo jos par ruku, a opet ovakva kakva je nesavrsena, serija je savrsena :P Najvise mi se svidelo sto, u poplavi hudanit-siesaj-profajlera, ovde u svakoj epizodi sazanajemo ko je ubica maltene odmah, a i panduri relativno lako i brzo, dok saspens i adrenalin uspevaju da odrze do samog kraja. Druga epizoda prve sezone najjaca!S nestrpljenjem cekamo trecu sezonu :)
Videla sam negde da su vec poceli da snimaju trecu:-DПослато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

ima li smisla počinjati forbrydelsen od treće sezone?spletom nesrećnih okolnosti i sopstvenog moronstva sam otvorio jedan gigantic spoiler i sve znam šta će biti na kraju druge sezone.

Edited by McCabe
Link to comment
ima li smisla počinjati forbrydelsen od treće sezone?spletom nesrećnih okolnosti i sopstvenog moronstva sam otvorio jedan gigantic spoiler i sve znam šta će biti na kraju druge sezone.
A i ti si stilista. Plot je veliki deo uživanja, ali je ostalo toliko dobro da vredi gledati čak i ako znaš "ko je ubica". Sara Lund je fantastičan i toliko jak lik da bez problema nosi epizode. A tu su i muzika, atmosfera, ostali likovi...jab reko da ti to ipak gledaš.A prvu svakako, štaviše ne znam zašto si još ovde.
Link to comment

Stigoh do cetvrte epizode Nashvillea. U pravu si Lrde, Juliette mi se sad vise svidja nego na pocetku, ok je lik [mada joj je muzika krsh]. Ne mogu reci da me je serija bash odusevila, ima dobrih i loshih momenata, ali svidja mi se vjerovatno i vise nego sto sam ocekivao. A i muzika je, osim Juliettine, uglavnom odlicna. Scarlett :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...