Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam gledao Revolution, djeluje mi loshije i od Walking Dead [ako je to moguce], ali vjerovatno cu pogledat, makar da bi mogao da hejtujem.sto se Last Resort tice, mislim da im nije problem bio toliko to sto ce pobit milione stranih drzavljana [mada mi nije bash tesko zamisliti ni da vojnici imaju dileme i na tu temu] nego to sto je naredjenje doslo van redovnih linija komande. Svejedno, Last Resort je zabavan sto je dovoljno, koliko god bilo rupa u scenariju.A koliko serija postoji u kojima likovi nisu manekenski gradjeni?

Link to comment

Što se njih tiče naređenje je došlo odakle je i trebalo, samo što su ga oni doveli u pitanje i otkrili, gledajući TV što i nije neko otkriće koje bi trebalo imati težinu, da prvo komandno mesto i dalje postoji. Da su pravi vojnici ne bi ni proveravali nego bi naređenje izvršili. Ali... mogu da poverujem da bi Pemblton proverio prvo :), i to je sasvim dovoljno.Rekoh, ima manjkavosti. Meni je, recimo, smešno što je onaj krimos maznuo dva mornara. Ne vidim kako bi se to moglo završiti drugačije osim metkom u njegovom čelu, a imam utisak da će se tu svašta dešavati. Videćemo.

Link to comment

Bila sam vrlo skeptična u pogledu Last Resort, ali je ispalo prilično interesantno. E sad, da li bi zaista neki oficir doveo u pitanje naređenje ovog tipa, ne verujem, ali je lepo znati da je u seriji A produkcije,neko oklevao da ubije 4 miliona ljudi.Jedino mi nije jasno zašto onaj komandos nije pobio odmah lokalnu bandu.

Link to comment

Pogledao Animal practice, The Neighbors, Vegas. Jedino Vegas lici na nesto, mada mi i to deluje kao jedna od milion slicnih serija. AP se mozda i dopadne nekome, The Neighbors :frust:

Link to comment
Nisam gledao Revolution, djeluje mi loshije i od Walking Dead [ako je to moguce], ali vjerovatno cu pogledat, makar da bi mogao da hejtujem.sto se Last Resort tice, mislim da im nije problem bio toliko to sto ce pobit milione stranih drzavljana [mada mi nije bash tesko zamisliti ni da vojnici imaju dileme i na tu temu] nego to sto je naredjenje doslo van redovnih linija komande.Svejedno, Last Resort je zabavan sto je dovoljno, koliko god bilo rupa u scenariju.A koliko serija postoji u kojima likovi nisu manekenski gradjeni?
Što se njih tiče naređenje je došlo odakle je i trebalo, samo što su ga oni doveli u pitanje i otkrili, gledajući TV što i nije neko otkriće koje bi trebalo imati težinu, da prvo komandno mesto i dalje postoji. Da su pravi vojnici ne bi ni proveravali nego bi naređenje izvršili. Ali... mogu da poverujem da bi Pemblton proverio prvo :), i to je sasvim dovoljno.Rekoh, ima manjkavosti. Meni je, recimo, smešno što je onaj krimos maznuo dva mornara. Ne vidim kako bi se to moglo završiti drugačije osim metkom u njegovom čelu, a imam utisak da će se tu svašta dešavati. Videćemo.
Nije Last Resort toliko loš, nego mene nervira. On je, kao, lud i sumnjičav, a dobrica i idealista i sjajni taktičar, a vojska mu ipak da na upravljanje nuklearnu podmornicu sa 18 bojevih bombi. A ona La Bamba mi je izazvala veoma veliku neprijatnost.A od vojnikinja bih očekivao fizički neku Vaskez:6008278622_6692a21441.jpg
Link to comment
A od vojnikinja bih očekivao fizički neku Vaskez:6008278622_6692a21441.jpg
Ne moj da preteruješ.Ako si nekad gledao one emisije na NatGeo o američkim nosačima aviona, primetio bi da su sve žene vojnici/oficiri, potpuno obične, uglavnom debeljuškaste, tako da ove dve na podmornici izgledaju savim OK, a možda su i nindže u slobodno vreme :lolol:
Link to comment
On je, kao, lud i sumnjičav, a dobrica i idealista i sjajni taktičar, a vojska mu ipak da na upravljanje nuklearnu podmornicu sa 18 bojevih bombi.
ocakle ti ideja da je on lud?a sumnjicav, ne bio sumnjicav kada ti narede da bacis pa nuklearki na neku drzavu i to sekundarnim kanalima komunikacije koji se koriste iskljucivo kada je Washington sjeban. to su vojni protokoli i covek ih je ispostovao do maximuma. nije to pitanje sumnjicavosti, to je pitanje odgovornosti za zivote par miliona ljudi, cak ni psihopatama ne bi bilo svejedno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...