Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Realno je Justified najbolja serija trenutno, ali dobro, Homeland nesto malo iza. U svakom slucaju, Claire Danes >>>>>>> bilo koja druga zenska uloga.

Link to comment
Realno je Justified najbolja serija trenutno, ali dobro, Homeland nesto malo iza. U svakom slucaju, Claire Danes >>>>>>> bilo koja druga zenska uloga.
Sad, pitanje je da li je "realno" najbolja, ali se slažem za Kler, ona nosi celu seriju. Meni Homeland takođe nije bio toliko dobar kakvim ga prave.
Link to comment

Pdobro, to je bila neka poluzajebancija sa tim 'realno'. Mene je Homeland pri kraju malo razocarao, ali ipak mi je bolji od svih ostalih drama koje trenutno idu, osim Justified. U stvari, josh jedino Treme mi se bash svidja, ostalo meh.

Link to comment
Pdobro, to je bila neka poluzajebancija sa tim 'realno'.Mene je Homeland pri kraju malo razocarao, ali ipak mi je bolji od svih ostalih drama koje trenutno idu, osim Justified. U stvari, josh jedino Treme mi se bash svidja, ostalo meh.
Meni su od dramskih Boardwalk Empire i Boss odlični, a Copper mi je kul, ali to samo meni, ne objektivno.
Link to comment

Boss nisam gledao, mada planiram u nekom trenutku, Copper ne znam ni sta je, a BE mi se ne svidjaSiguran sam da, doduse, ima nesto sto sam zaboravio, a da mi se svidja, ali uglavnom one 3 pomenute su jedine za koje mogu reci da mi se bash svidjaju, da nisu na neki nachin gilti plezr.

Link to comment
I tako je Homeland nicim izazvan dobio Emija za outstanding drama series. Stvarno mi nije jasna ta logika, postoje najmanje dve serije (Breaking Bad i Mad Men) koje su vise zasluzile Emija od nje. Ni u nagradu za glavne uloge necu da zalazim. Nije Homeland tako losa serija, ali daleko od toga da je u ovom izboru najbolja.
Mada zabo sam sinoc neke vesti na Prvoj i malo su mi pojasnili ono sto sam gledao:Nagradu je dobila serija Homeland o agentu CIA koji trazi americkog vojnika nestalog u Avganistanu....
Link to comment
Meni su od dramskih Boardwalk Empire i Boss odlični, a Copper mi je kul, ali to samo meni, ne objektivno.
odgledala prvu sezonu bossa. odličan, ali je malo falilo da mi promakne. veliš da i copper valja? do sada su sve tvoje preporuke bile dobre.
Link to comment
odgledala prvu sezonu bossa. odličan, ali je malo falilo da mi promakne. veliš da i copper valja? do sada su sve tvoje preporuke bile dobre.
Nisam rekao da Copper valja, samo da mi se sviđa. Osrednja je serija skroz i nije nikakva šteta da se propusti, nego ja volim urbani seting 19. veka, a radnja se dešava u Five Corners Njujorka 19. veka pa mi prija. Nije preporuka, ništa specijalno.I hvala na komplimentu, ali ja ovde isto pitao za Boss pa i meni rekli. Zato je ovaj topić najbolji na forumu. :)
Link to comment
pošto dizel ne pališ strujom.
A dizel se, inače, samoobnavlja u motorimaJedva čekam da sutra odgledam Last Resort, povratak TBBT, a u subotu Fringe Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...