Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

o da. mense frejžer najbolje đa: odlično, u mojim očima/umu, preobraženje iz nouitola u neš posve drugojačije.edit: preporuke, svesrcne.

Edited by boshoku
Link to comment
heh, ukusi. meni ti scrubs jedan od najnegledljivijih uradaka u istoriji gledanja televizora.zavrsila sam parkove i rekreacije, repriziram porodicnog coveka dok ne nadjem nesto smesno za ovu pauzu. al se zato opet gledao state of play, da se ostane u medijsko-korupcionasko-politickom duhu.
E ja skinuo onako usput jel vredi gledati to?
Link to comment

Meni se State of Play mnogo dopala. Utoliko je moje razocarenje filmom bilo vece, naravno. Danas mi pocinje moj guilty pleasure - Downton Abby :wub:ps, ukoliko vec nije bilo - ovde imate kompletan program.Odlgedah sinoc prvu epizodu Borgena i mogu samo da kazem :ziga:

Link to comment

Ja odgledala jednu epizodu na Sci Fi-ju, i to pilot, ljudi sa supermoćima, tlepatija, telekineza , neki autistični klinac vidi "staze" energije svuda okolo i tako. tebi će se verovatno dopasti, sada već ima i drugu sezonu :lolol:

Link to comment
Ja odgledala jednu epizodu na Sci Fi-ju, i to pilot, ljudi sa supermoćima, tlepatija, telekineza , neki autistični klinac vidi "staze" energije svuda okolo i tako. tebi će se verovatno dopasti, sada već ima i drugu sezonu :lolol:
Hvala! Već se skida. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...