Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ma taj XO nema šanse da ne završi sa onom tatinom ćerkom, Dr Commander Shepard ili kako se već zove. Ne propustite el amor prohibido u senci interkontinentalnih projektila, only on ABC...

Link to comment
odgledala sam dve epizode za koje sam uspela da nađem engleski prevod. rado bih pogledala i ostale koje spremne čekaju, ali nigde nisam uspela da nađem prevod. ako znaš gde može da se nađe, molila bih te da mi kažeš.
Nisam bas redovan posetilac, pa tek sada vidim ovo. Na zalost ja sam serije gledao na Netflix-u, pa ne znam gde se moze skinutu :mellow:
Link to comment
Nisam bas redovan posetilac, pa tek sada vidim ovo. Na zalost ja sam serije gledao na Netflix-u, pa ne znam gde se moze skinutu :mellow:
hvala, već sam odgledala seriju. ustanovila sam da su preostale epizode koje sam imala na disku, bile sa engleskim titlom. :isuse:
Link to comment
Nisam bas redovan posetilac, pa tek sada vidim ovo. Na zalost ja sam serije gledao na Netflix-u, pa ne znam gde se moze skinutu :mellow:
ima kod pirata da se kupi, E1-2ripovano sa norveske televizije bez titla i E3-8 hardkodovan engleski titl ripovano sa netfliksa.spakovano u jedan torrent.
Link to comment

Svidja mi se ovaj World Without End. Ista fora kao Pillars of the Earth [samo se desava nekih 100 godina kasnije], kao sto vec neko rece prije par strana. Nema doduse Iana McShanea ali svejedno, 1 preporuka.

Link to comment

heh, ukusi. meni ti scrubs jedan od najnegledljivijih uradaka u istoriji gledanja televizora.zavrsila sam parkove i rekreacije, repriziram porodicnog coveka dok ne nadjem nesto smesno za ovu pauzu. al se zato opet gledao state of play, da se ostane u medijsko-korupcionasko-politickom duhu.

Link to comment

Scrubsi rulaju u prvih 5 sezona. Kasnije postaju kao neki od ovih popularnih sitcoma koji se ne razlikuju medjusobno.Vrijedi li gledati Political Animals?

Link to comment

to su mi za scrubs mnogi govorili, ali ne ide mi nikako. sve mi je too much, ko kad braca fereli preteruju.a za political animals, ja gledam sve gde se ripli alen pojavljuje, tako da nisam merodavna. zanimljivo, a ionako ima samo sest epizoda, moze za dva dana da se sabije ako se bar malo primis.

Link to comment
jedna od najinteligentnijih/najsmesnijih pojava u etru ikada, barem prvih 5. godina.
Scrubsi rulaju u prvih 5 sezona.
Vrijedi li gledati Political Animals?
da ako si ljubimac politicka-spletka-intriga mini serija, ja jesam tak' da je pristojno al' ne ocekuj britanski nivo zanra/formata.
Link to comment
negde, dojmi me utisak, nepravdom zaobidjeni.slicno namestenju, razboritosti i osecaju koji dominira galaktikom.. [pause] da, ipak, znatno manje, ali nesumljivo vredan, sf za nas nrd-duib zaludjenike, tkoji vecito slicnom tragaju.
Već smo o ovoj seriji pisali prošle godine. Ne sećam se da je ikoga ovde dojmila, a nije ni mene. Mada, imala je potencijala, ali avaj....sve je to bilo prilično smušeno. Zato, valjda, nije ni dočekala drugu sezonu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...