Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Boss - da ili ne?
Da!Ukupno nije bas genijalno ali dobro jeste...BTW zakacio na RTV Spooks i dooooobraaaa je serija... Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Ako ti moras na lecenje mene i zenu treba zatvoriti za stalno i baciti kljuc,
joj ja sam mislila da mene (a i koaliciju + još neke članove familije) treba pod ključ zbog serija, al sad kad vidim šta sve rade forumaši bidne mi malko lakše :Pinače u poslednje vreme:Breaking BadDexter(btw te dve serije su mi totalno čudne, ali ih volim, čini mi se da jednom ako uspeš da prihvatiš čudnost biće ti super, a ako ne biće ti blezvezle)The Big Bang TheorySherlock (uf ala se iznervirah kad videh da je sleća sezona tek 2013te <_<)Game of Thrones (na kraju uzeh i knjige da čitam)
BTW zakacio na RTV Spooks i dooooobraaaa je serija...
o da!na to sam bila žestoko naložena pre jedno 2-3 godine, s tim što mi je 6 sezona bila malko lošija od prethodnih, a 7 još više malko (više sam volela dok su bile nezavisne epizode a ne ono cela sezona zli Iranci pa zli Rusi pa ovo pa ono, <plus su ubili Adama a vratili onu ružnu <_<>)8mu treba tek da odgledam
Link to comment
I, kakvi su utisci?
Tja...šta znam. Bilo je OK ali prevashodno zato što sam svojevremeno to gledao kada sam još uvek težio ka tome da pogledam svaki SF koji iole valja. Da me neko pita danas da li vredi da se gleda 5 sezona toga, verovatno bih rekao ne. Ima dobrih epizoda, ali Slajdersi su uglavnom nešto što bih danas okarakterisao kao SyFy limunada. Prosto, najbolje bi bilo da čovek odgleda prvu, poslednju i još tih par epizoda između (recimo, 4-5 epizoda), ali kako to nekome odrediti. Sve u svemu, tja. Zavisi malo i od ličnih preferenci gledatelja, dabome.Naravno, Slajdersi su bolji od 90% ovih gluposti za kojima pola foruma seče vene, ali to ne govori toliko o Slajdersima koliko o katastrofalnom neukusu većine forumaškog življa.
Link to comment

Poceh gledat Broen, do 3. epizode sam stigao. Svidja mi se, mada me u principu nerviraju filmovi i serije sa ultragigamega inteligentnim ubicama, uglavnom posle izvjesnog vremena pocnu da djeluju kao neka parodija [kao Saw npr.]Chini mi se da je Forbrydelsen dosta bolji, ali svejedno, i ovo je veoma uzbudljivo. Osim sto me Saga opasno nervira.

Link to comment

Uh, pogledao trailer za onu Podmornica Pemblton seriju što neko pomenu pre par strana, i dosta zanimljivo deluje. Dajem joj jedno 4 epizode pre nego što se rastopi u sappy patriotsko-mondijalistički bullshit u live together die alone stilu :jerry:Ima li to (Last Resort) release date, ili je još uvek samo coming this fall?

Link to comment

Za 20 dana krece.Meni isto djeluje prilicno zanimljivo, ali ne mogu da zamislim da to moze da funkcionise dobro na duze staze. Da je mini serija bilo bi super, ovako, sezona od 20ak epizoda, ili eventualno vise sezona... Nema sanse da se ne pretvori u neko sranje.

Link to comment

Moglo bi ako uleti genre switch krajem prve sezone - da krene masovno lasniranje u finalu, a onda od druge sezone nadalje da gledamo postapokaliptični survival horror :)Šteta što neće...

Link to comment

Do zuba naoružana nuklearna podmornica i njena odmetnuta posada+ludi zapovednik+ tropsko ostrvo daju materijal za minimum 3 sezone. Šteta što neće biti Vinijev scenario.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...