Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

super, to nisam gledala!lijepo je biti neobrazovan, uvijek nadjem nesto novo i interesantno da uz to zgubidanim :D
nisi gledala bekera?!pa to je lektira!btw danas nacinjem season 7 cheersa...-_-
Link to comment

Eh, nisam video, od kako mi je na transparentoj IL se trudim i upirem da ga ne čitam živaca radi, tako da teško da ću reći hvala heli.Znaš kako, ja mogu da ti otpevam špicu a ti nahvataj ostale voljne da ti je odigraju :)Gledao smogovce, pa đeknu pa malo top lista nadrealista, pa malo pustolova, pa prelistao veliku pobedu Crvene Zvezde nad Madridskim Realom koju sam promptno prosledio jednoj maloj slatkoj grobarki a sada gledam početak šovinističke farse. Sutra će mi grejati dušu...Hvala i tebi i heli još jedared.

Link to comment
potrebna mi je neka dobra/solidna serija o sekspiru. imate ideju?
Pre par godina bilo je na Viasat History, jedno 5-10, recimo epizoda, i to dokumentarnog karaktera, a posebno je išlo i kao neke serija ili filmovi sa glumcima. Nikada ne znam ko to za njih pravi, ali je bilo na vrhunskom nivou.
Link to comment
Pre par godina bilo je na Viasat History, jedno 5-10, recimo epizoda, i to dokumentarnog karaktera, a posebno je išlo i kao neke serija ili filmovi sa glumcima. Nikada ne znam ko to za njih pravi, ali je bilo na vrhunskom nivou.
hvala, arkadija, potrazicu.
Link to comment

Danas zavrsio epski projekat, zapocet negdje u maju, gledanja prvo Buffy, a zatim i Angela. I pored toga sto su serije na momente prilicno silly, obje su vecim svojim dijelom odlicne. I zao mi sto sam ih zavrsio :(buffypic_jpg_608x342_crop-smart_upscale_q85.jpgTeamAngel3.jpg

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Prva sezona je slaba, ali ima samo 12 epizoda. Druga je, po mnogima, najbolja, tako da ako odlucish da preskocis ista, kreni od druge. Ali, ja mislim da bi trebalo da budes pravi muskarac i pogledas i citavu prvu.

Link to comment

Ja sam prve dve gledao na B92 jos a Angela na Kosavi ali samo prvu sezonu. Posle sam skinuo celog Angela a Buffy sam ostavio za kad bas ne budem imao sta da gledam posto ima bas pun kurac epizoda i koliko sam cuo variraju od odlicnih do skroz losih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...