Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zbog ove nesnosne pauze u serijama ponovo sam gledao par epizoda Saving Grace. I više nego par.Definitivna preporuka za sve žene i one koji ne beže od svoje ženske strane.
znaci mandingo je vec pogledao...hell on wheels konacno objasnjava kako treba. mada bi mogli i bez dramski pauza, ali definitivno su pojacali
Link to comment
znaci mandingo je vec pogledao...hell on wheels konacno objasnjava kako treba. mada bi mogli i bez dramski pauza, ali definitivno su pojacali
Iznenadjujuce, nisam. :D Hell on wheels pocela jako, onda pocela sa laganim smaranjem (valjda da bi pridobili shefa). Ukupno je serija super. Kupio i 1. sezonu novog sherlocka. Odlicna!
Link to comment
Hell on wheels pocela jako, onda pocela sa laganim smaranjem (valjda da bi pridobili shefa). Ukupno je serija super.
:DJa sam samo prvu epizodu gledao, nije mi se svidjela. Ali ako je stvarno toliko dobra, nastavicu, sto da ne. Samo ne bash odmah, imam gomilu drugih stvari koje treba konacno da privedem kraju.Sto se Good Wife tice, ovo zadnje mi je bila mozda i najlosija epizoda u citavoj seriji, a generalno, ova sezona je vrlo mrsava. Pojedinacne epizode mozda i ne toliko, ali kao cjelina, za sad je slabo. Citava Will+Alicia prica mi je totalno nezanimljiva, serija je bila daleko bolja dok je muz josh zivio sa Alishom, i dok su bili izbori i sve to.
Link to comment

ako izuzmemo always sunny, meni odlicna cetvorka za comedy series - parks, louie, 30 rock, modern family i curb your enthusiasm.i comedy/variety dobar - conan, bill maher, jon benjaminjedino mi smeta nedostatak shameless, how to make it in america i eastbound and down.in other news:* sepinwall dade dobar preview bozicne parks&recreation epizode* SOA izdali poslednjom epizodom cetvrte sezone. dok su proslim finalom izvukli telenovelu trece sezone, ovoga puta su uspeli da useru sezonu koja je do poslednje epizode bila odlicna...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...