Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel gledao neko Bordžije sa Džeremi Ajronsom, kakvi su utisci, vredi li gledanja?Znam da smo nešto pominjali seriju, ali više se ne sećam jesam li odgledao koju celu epizodu ili sam samo bacio pogled, onako na preskok.Ah ta grozna navika- premotavanje epizoda, nikako da se rešim toga. Ispostavi da ništa bitno nisam video, a opet je dovoljno da me mrzi pogledati celu epizodu ispočetka. Inače, pogledao juče i danas svih 5 epizoda Once Upon a Time, i moram priznati da mi se svidja, iako sam po trejlerima mislio da neće.Serija je baš ok takva kakva jeste, bajkovita i lagana, skoro pa dečija, a opet dovoljno zanimljiva i nama matorima...

Link to comment

^^^Pogledao prve tri epizode pre nekih mesec dana i onda stao. Nesto mi hvali. Ne mogu da procenim da li mi se ne svidjaju sami likovi ili kako su odglumljeni ili nesto sasvim trece(ili sve po malo). Nekako mi je dosadna za gledati i ako radnja u te tri epizode se i ne razvlaci bas nesto. Tema serije mi je zanimljiva pa cu mozda kasnije odgledati jos koju epizodu da vidim da li da nastavim ili da brisem.

Link to comment

Večeras bila premijera Black Mirrora.Fantastično. Crnjak od satire, fenomenalan tekst Čarli Brukera (Dead Set, How TV Ruined Your Life, Newswipe), mini-serija od tri nezavisne epizode (45 minuta).Brukerov pogled na galopirajuće ludilo "globalne masovne svesti rulje" stvoreno u svetu histerija koje se uz pomoć tvitera, fejsbuka, sms-ova i sličnog u roku od nekoliko sati mogu pretvoriti u planetarne događaje. Crnohumorni pogled na to koliko ljudsko prokletstvo "ovo je toliko grozno da prosto moram da vidim" uz pomoć medija i modernih tehnologija može da utiče na izveštavanje o događajima, i da dobije toliko snage u prostoj igri ogromnih brojeva onih koji prate/pospešuju takve trendove može čak i da diktira ishod. Kakva predivna, uznemirujuća, groteskna, apsurdna boleština. Do sutra će prva epizoda valjda već biti dostupna na torrentima.Čarli Bruker je 1 car.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...