Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odlicna je modern family.stavise, jedino mi je royle family smesnija od porodicno smesnih serija.u stvari, to su jedine 2 da valjaju necemu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

modern family je jedna od retkih serija koju redovno pratim...Phil najgotivniji, Haley najlepsa

Edited by Crème de la Crème
Link to comment

poceo sam da gledam my name is earl .. pred kraj sam druge sezone, ponekad se i nasmejem. posle ovih hvalospeva, odgledas i prvu epizodu modern family i prilicno je zanimljiva.da li i ostale epizode imaju one dokumentarac momente kada se glumci obracaju/gledaju u kameru i ispovedaju se sami u sobi pred istom ? da ne gubim vreme, jer mrzim takve serije i ne vidim poentu tog sranja.edit : nadam se da neko prati 'up all night'. svaka epizoda me nasmeje. nekako mi leze te nbc komedije.

Edited by 8-walker
Link to comment
posle ovih hvalospeva, odgledas i prvu epizodu modern family i prilicno je zanimljiva.da li i ostale epizode imaju one dokumentarac momente kada se glumci obracaju/gledaju u kameru i ispovedaju se sami u sobi pred istom ? da ne gubim vreme, jer mrzim takve serije i ne vidim poentu tog sranja.
Imaju, ali ne odustaj. Serija sve vreme drži kvalitet, a postaje sve smešnija, a kad se vežeš za likove - gotov si. Daj joj šansu, nećeš se razočarati.
Link to comment
Jel valja ovo cemu ili je neko pranje para?
Screenfun za serije, slobodno preskocite. Najbolji deo je intervju sa 1 Milanom Stankovicem, pitaju ga prati li neku seriju i koju, a on odgovara "trenutno ne, ali preporucuju mi nesto sto se zove Sopranosi..." :isuse:
Link to comment
Screenfun za serije, slobodno preskocite. Najbolji deo je intervju sa 1 Milanom Stankovicem, pitaju ga prati li neku seriju i koju, a on odgovara "trenutno ne, ali preporucuju mi nesto sto se zove Sopranosi..." :isuse:
:isuse: :isuse: :isuse:
Kupio i ja. Prilicno slabo, nezanimljivo, ne vrijedi ni tih 140 din
Znaci pranje para...ok...
Link to comment

Pošto nemam trenutno šta da gledam od serija koje pratim redovno (parks & rec, community, philadelphia, bored to death (koji je btw odličan ove sezone)), a kriziram kad zimi ostanem bez stvari za gledanje, uzeo da kopam po starim serijama koje bi mogle biti zanimljive....Pa tako sa prilično niskim očekivanjima poskidah prvu sezonu Veronice Mars, kad ono ladno skroz ok serija, dosta zanimljivije deluje nego što sam očekivao. Ko bi rek'o... Doduše, tek sam na početku, pogledao sam 4-5 epizoda, ali definitvno nastavljam dalje koliko već večeras. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

nocas na hbo-u, 5 epizoda ricky gervais showa, za redom. thumbup.gif dva sata, stomak me zaboleo od smeha.bbc je poceo nedavno novu seriju "life's too short" koju su uradili gervais i merchant, glavna zvezda je glumac-patuljak, odlicne gostujuce uloge...

Edited by Takeshi
Link to comment
bbc je poceo nedavno novu seriju "life's too short" koju su uradili gervais i merchant, glavna zvezda je glumac-patuljak, odlicne gostujuce uloge...
Sve 3 epizode koje su do sada emitovane su super, a Liam Neeson je izdominirao u prvoj :lol: Edited by Crème de la Crème
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...