Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Mislim isto kao i Morgana, ali ostavljam mogućnost da je utisak drugačiji kad se cela serija odgleda u jednom cugu, nego jednom nedeljno u periodu od više godina.
hm, moguce da si u pravu. mada se ja osjecam zestoko prevarenom, jos me drzi :Doces gledati lost ponovo?
Link to comment

Ehh... dragi nedavno odgledao poslednjih 6 epizoda koje su ga cekale ne znam ni ja kolko dugo i malo se namrstio na kraj, al sveusvemu komentar je da su 'ga nekako izvukli'.Sta to sve znaci i sta vi to sve pisete pojma nemam. LOST mi je projekt na koji cu se baciti kad udari sneg :) Dakle, ne znam o cem je stvar, svesno izbegavala spojlovanje kad sam vec znala da necu tada moci da pratim.E sad, ovaj topic na PPP o Lostu jel vredi pracenja kad se krene od strane 1? :D

Link to comment
E sad, ovaj topic na PPP o Lostu jel vredi pracenja kad se krene od strane 1? :D
To je najbolji topik o nekoj seriji, imaš neverovtnih teorija, pretpostavki, nagađanja i sl.
Link to comment
meni je cudno kako ste uopset izdrzali taj smor iza druge sezone :unsure:
Zato sto je bila super serija. A takodje, ti gledas Housea iako od trece sezone nista ne valja :P
Link to comment

Razbijajuća vest: HBO ekranizuje "korekcije" jonathana franzena!za sada se zna samo da ce ga raditi noah baumbach (of squid and the whale, fantastic mr. fox, life aquatic fame) i da je ewan mcgregor potvrdio ucesce. ja silno uzbudjen!

Link to comment

Sad, pošto sam pročitala o čemu se radi u Korekcijama, imam jednu dilemu, hoće li HBO napraviti normalnu mini seriju od 4-5 epizoda, ili će megalomanski krenuti na više sezona?

Link to comment
Sad, pošto sam pročitala o čemu se radi u Korekcijama, imam jednu dilemu, hoće li HBO napraviti normalnu mini seriju od 4-5 epizoda, ili će megalomanski krenuti na više sezona?
s obzirom da je najpre planiran film, pretpostavljam da će hbo napraviti mini-seriju. a i ne vidim koliko bi sa tom knjigom mogli gnjaviti nesto maratonski. a znajuci da tvrdoglavi franzen ucestvuje u pisanju scenarija, zaista ne verujem da će u pitanju biti neko nepotrebno lelemudisanje...
Link to comment

Ljudi, gleda li iko Modern Family? Neverovatno mi je kako ni do pola treće sezone kvalitet ni za jotu ne opada, a serija je sve smešnija. Jeste 100% straight, ali je prosto neodoljiva. Čak je i moj brat, koji je 100% hejter svega što se pojavljuje u seriji (brak, gejevi, deca, Amerika), priznao da je serija smešna i dobra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...