Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

kako 13 moze biti dosadna kada se sve vreme prica da je bi i na kraju zavrsi sa drugom pickom? lepa, zgodna, uspesna, voli na brzaka, voli zene ali joj ne smeta ni muskarac... pa ja ne vidim nijedan dosadan detalj u navedenom!to sto ona ne place u seriji, nije nevina, naivna i siromasna pa na pola serije otkrijemo da je bogata, nije zaljubljena u veleposednika sirokog srca i dobre duse(i njegovog zlog brata blizanca), ne znaci da je lik dosadan, vec znaci da ti imas pogresne prioritete :P

Link to comment

Jebote, ova Starbuck-ica mi ogadila galaktiku totalno, ali bukvalno. Ne znam da li sam išta iritantnije ikad gledao na ekranu. Jedva čekam da se završi i da gledam treme.Neka mi kaže neko da će da umre uskoro, trenutno sam na s2e07.

Link to comment

Gledaces je do kraja. Ona je jedan od undercover Sajlonaca. Za par epizoda ce ubiti matorog admirala i predsednicu, nakon cega ce je baciti u brig gde ce onda voditi beskrajne monologe sama sa sobom. Tezak smor :/Inace, poceo da gledam How to make it....! Bas OK serija. Steta sto nema neku gledanost i sto se sezone snimaju svake prestupne godine :lol:

Link to comment
Gledaces je do kraja. Ona je jedan od undercover Sajlonaca. Za par epizoda ce ubiti matorog admirala i predsednicu, nakon cega ce je baciti u brig gde ce onda voditi beskrajne monologe sama sa sobom. Tezak smor :/
You're doing it again, you spoiler you angry.gif

:lol:

Link to comment

Zajebava te nbg, Glase, ali jedno je sigurno: poslednja scena Starebakice u toj seriji je jedan od najkataklizmičnije glupavih raspleta ikad viđenih na TV-u.Što se mene tiče, upravo odgledah kako su Omar i Brother Mouzone ubili mog omiljenog lika u Žici, pred kraj treće sezone. Sad mi se više i ne gleda :(

Link to comment
Jebote, ova Starbuck-ica mi ogadila galaktiku totalno, ali bukvalno.
Homoseksualnost se ne računa u racionalno procenjivanje serija! angry.gif Starbuckica je vrhunski materijal za ženidbu (s02e16 pogledao), pederi stop. :heart:
Link to comment

Razočarao sam se drugom sezonom Downton Abbeya. Prva sezona je obećavala, ako bi se tretirala kao uvod u nešto. Kroz drugu sezonu su od svega napravili prosto špansku seriju, Robinju Isauru u Jorkširu.

Link to comment
Razočarao sam se drugom sezonom Downton Abbeya. Prva sezona je obećavala, ako bi se tretirala kao uvod u nešto. Kroz drugu sezonu su od svega napravili prosto špansku seriju, Robinju Isauru u Jorkširu.
Istina. Meni je druga dobro pocela, ali je malo izgubila kompas.a i dosadilo mi da po 10 put gledam da šta će biti sa meri i matthew, kako se onaj ispravni sluga i ona ispravna riba BAS vole protiv celog sveta itd.maggie smith zato ne prestaje da rula...
Link to comment
ako bas bas (bas) moras gledaj 6. sezonu, ali nemoj ni pod razno, ni ako nemas apsolutno nista drugo da radis u zivotu, ni ako ti prijete, da gledas finale.
Pa evo, ja nisam još završio, nego se raspitujem jel' da završavam il' da bataljujem...
ne odustaj i ne veruj cinicima. izdrži do kraja bez fast forwarda.
Završijo Lost.Ebemliga, nije mi tako grdan kraj, plus sam shvatio kako mora da se završi već negde tokom 5. sezone...Sve u svemu, prelazna ocena, znali su da udave pokatkad, ali ok... Edited by historian
Link to comment
Ebemliga, nije mi tako grdan kraj, plus sam shvatio kako mora da se završi već negde tokom 5. sezone...Sve u svemu, prelazna ocena, znali su da udave pokatkad, ali ok...
:osto ja nisam ti! meni je kraj te serija, koju sam voljela do imbecilnosti, bio toliko los, da nisam mogla da ga volim ni kao mater sina debila.
Link to comment
Završijo Lost.Ebemliga, nije mi tako grdan kraj, plus sam shvatio kako mora da se završi već negde tokom 5. sezone...Sve u svemu, prelazna ocena, znali su da udave pokatkad, ali ok...
:osto ja nisam ti! meni je kraj te serija, koju sam voljela do imbecilnosti, bio toliko los, da nisam mogla da ga volim ni kao mater sina debila.
Mislim isto kao i Morgana, ali ostavljam mogućnost da je utisak drugačiji kad se cela serija odgleda u jednom cugu, nego jednom nedeljno u periodu od više godina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...