Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Пишу латиницом
I treba da im prete onda. Ne može to tako, dokle teror raznoraznih Brankica, pedera i dosmanlija nad kukavnim jestastvenim bićem srpskim? Vostani Serbije!!!
Link to comment
Retardi :isuse:
nisam upucen u pricu, zasto i ko im preti?
Ma jedno od osnovnih pravila je da ne smaras sa stalnim zapitkivanjem:A kad ce prevod , a sto nije , a sta se ceka vec juce/prosle nedelje/proslog meseca je izasla epizoda?Jednostavno ako hoces zasuci rukave i prevodi...E onda su krenule teske reci
Link to comment

Malo pocinje da me nervira The Good Wife. Kalinda, i u manjoj mjeri Eli, pocinju da me smaraju, iako su mi veci dio serije bili omiljeni likovi. Citav ovaj case of the week mi je bio bla, a odnos Kalinde, Kerija i Dejne mi je skroz isforsiran. Sta znam, necu prestat da gledam seriju, nije losha, ali treca sezona mi je dosta slabija od prve 2

Link to comment
Malo pocinje da me nervira The Good Wife. Kalinda, i u manjoj mjeri Eli, pocinju da me smaraju, iako su mi veci dio serije bili omiljeni likovi. Citav ovaj case of the week mi je bio bla, a odnos Kalinde, Kerija i Dejne mi je skroz isforsiran. Sta znam, necu prestat da gledam seriju, nije losha, ali treca sezona mi je dosta slabija od prve 2
+1Druga sezona je bila masterpice, i mislim da nisu očekivali da će biti gledani i da će dobiti treću sezonu, tako da su se kreativno ispucali prošle godine.Što se tiče Elia, one je bio čovek vezan za Piterovu kampanju koji je imao simpatičan odnos sa kandidatovom ženom, te mi je sada njegovo prisustvo u advokatskoj kancelariji usiljeno. Zaboga, čovek je imao svoju ekstra uspešnu konsaltig firmu i sada se nalazi u ukruženju koje nije njegovo.Takođe, slutim vezu između malog Zeka i Marise.Sve u svemu ima previše likova i paralelnih priča po epizodi, što oduzima kvalitet.
Link to comment
+1Druga sezona je bila masterpice, i mislim da nisu očekivali da će biti gledani i da će dobiti treću sezonu, tako da su se kreativno ispucali prošle godine.Što se tiče Elia, one je bio čovek vezan za Piterovu kampanju koji je imao simpatičan odnos sa kandidatovom ženom, te mi je sada njegovo prisustvo u advokatskoj kancelariji usiljeno. Zaboga, čovek je imao svoju ekstra uspešnu konsaltig firmu i sada se nalazi u ukruženju koje nije njegovo.Takođe, slutim vezu između malog Zeka i Marise.Sve u svemu ima previše likova i paralelnih priča po epizodi, što oduzima kvalitet.
Meni se cini da smo svi zapravo krenuli sa niskim ocekivanjima da gledao TGW i onda se "odusevili".Mislim da si u pravu pogotovu u vezi kolicine likova koji se uvode....BTW, odgledao i drugu sezonu Damages, i malo smorili brate, nisam siguran da cu gledati i trecu...
Link to comment
Trebalo mi dobrih 5-6 epizoda da se naviknem na likove, rad kamere, etc, a onda se rodila ljubov.peepshow.jpg
Genijalna serija. Kvalitet pada posle prvih par sezona (iako ne bih ni sad rekao da je loše), trebalo je da privedu kraju dok je bilo vreme.Imaš na youtube gomilu Mitchell & Webb skečeva - isti autori, ista vrsta humora. Nije loše :)http://www.youtube.com/watch?v=RJ0l_vPyUmghttp://www.youtube.com/watch?v=13RhSc-DaOIhttp://www.youtube.com/watch?v=cEX3c7mxu0s Edited by Weenie Pooh
Link to comment
E jbg, nisi valjda ocekivao da ce sve yankee zlikovce da pobije za 2 epizode? Super je serija, za razliku od deadwooda, cak je i historically accurate.... za sada.
nisam, naravno. ali recimo da mi je mr Swede bas onako trunjav lik(mada mu je njuska jaka) i sva ta bezanija mi glupava... takodje, picka 15 minuta bezi od indijanaca. bole me paja patak za njenu bezniju, neka je strpaju oma tamo i pocnu da tuku, siluju, sta li joj je vec uloga...generalno, malo vise nasilja, malo manje emocija ocekujem :D
Link to comment
Covek koji ne voli Oliviu Vajld i Belu - normalno je fanboy 1 Timothya Olyphanta. :P
zamisli ti to... onako nesto napisati za 13, i onda nas optuzivati da gledamo serije za devojcice!!! ej!!!! ja bih ga banovo
Link to comment
Cekam da ti freak prokenja zbog ove bezobrazne insinuacije. <_< Covek koji ne voli Oliviu Vajld i Belu - normalno je fanboy 1 Timothya Olyphanta. :P
Molim da se obrati paznja na 1 distinkciju izmedju Olivije Vajld i no. 13 -_- Kao i Lauren Cohan i Belle. Nemam nista protiv gledanja pomenute 2 doajenke TV glumista, ali trinaestica i Bella su dosadne. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...