Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ustvari, Once upon a time uopšte nije loša serija.....ideja je u osnovi solidna, možda malo previše komplikovana za američku seriju, ali dobra, kasting je super /Karlajl, Gjankarlo Espozito, dr Cameron iz Housea...../ i ima neku radnju koja može da se prati........e sad, ovo su i razlozi zbog kojih joj i ne dajem veliku šansu za preživljavanje.....čini mi se da je previše komplikovana za običnog gledaoca,...ili će morati da je pojednostave ili da naprave neki glupavi spin da bi se lakše pratila....na osnovu po dve odgledane epizode rekao bih da je bar za sada, za klasu iznad Grima....
ABC <_< Posle ukidanja FlashForward-a sam odlucio da nikad vise ne gledam neku njihovu aktuelnu seriju. Taman se zainteresujes kad ono cancelled http://www.imdb.com/title/tt1441135/edit: I invazija je njihovahttp://www.imdb.com/title/tt0460651/Dve jako dobre serije koje su otkazali posle prve sezone. Edited by katamaran
Link to comment
Hell on Wheels objasnio... a bice jos bolji :wicked:
Zaista vrlo dobro...AMC ume da ubode , mada otkazivanje rubicon-a ne mogu jos da im oprostim...
Link to comment
Broj glumaca iz Losta koji se pojavio u Hawaii Five-O se popeo na sest nakon poslednje epizode.
ko, ko, ko? ja sam inače pomalo zgađena havajima i kimovom ulogom.a pošto ne radi multikvot, (opet) ispao mi takešijev post o downtown abby <_< htedoh da zamolim da me uputi na neku obližnju prodavnicu u kojoj može da se nabavi serija od prve sezone, u mom lokalnom dućanu prodaju samo drugu sezonu od treće do osme epizode, pa ako bi moglo na pm - bila bih veoma srećna. inače, hung sve nešto merkam, privlači me naslov :D a nikako da pazarim. a mrzi me i da se raspitam dal valja gledati. mada šta ja pričam, ja i tako svašta gledam...
Link to comment

Meni je i dalje super, a sto se tice pozivljavanja - Once Upon A Time je najgledanija nova drama. Mislim da ce oni sigurno dobiti i drugu sezonu.

Link to comment
a pošto ne radi multikvot, (opet) ispao mi takešijev post o downtown abby <_< htedoh da zamolim da me uputi na neku obližnju prodavnicu u kojoj može da se nabavi serija od prve sezone, u mom lokalnom dućanu prodaju samo drugu sezonu od treće do osme epizode, pa ako bi moglo na pm - bila bih veoma srećna. inače, hung sve nešto merkam, privlači me naslov :D a nikako da pazarim. a mrzi me i da se raspitam dal valja gledati. mada šta ja pričam, ja i tako svašta gledam...
downton abbey bi trebalo da ima u zalivu pirata.mada, ja sam kupovao bluray verzije, zbog fotografije i kostima. -_-hung je californication iz srednje klase. profesor iz srednje skole ostaje bez posla i postaje prostitutka, a svodnik mu smotana prijateljica.tu su i njegova bivsa zena, deca tinejdzeri itd. svakoj epizodi sleduju scene smesnog seksa i novih klijentkinja. nista spektakularno, ali gledam kad' mi vec isporuce preko hbo na kablovskoj.
Link to comment
Meni je i dalje super, a sto se tice pozivljavanja - Once Upon A Time je najgledanija nova drama. Mislim da ce oni sigurno dobiti i drugu sezonu.
To me čudi, ja imam visoku toleranciju za serije, mogu da gledam svašta, ali OUAP neće pa neće :unsure: Neću prestati da gledam svakako, ali ono. Nemam pojma.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...