Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bilo je vec nekoliko postova na ovom topicu o 'House of Lies'... kristinica™ se vraca na male ekrane i slicno. Serija pocinje 8. Januara 2012, a posto ide na premium cable (Showtime) mozemo ocekivati nesto poput: kristen-bell-ass.gif Nadam se da ovakve scene nece odvratiti mnogobrojne postovaoce njenih glumackih sposobnosti. Posto znam da ih na forumu ima dosta. <_<

Link to comment
Bolji mi je utisak ostavila nego OUAT, mada još nisam gledao drugu epizodu, upravo ću...
Ozbiljno?Ne samo sto mi je OUAT dobar, nego mi je Grimm djelovao potpuno uzasno, jedan od losijih pilota u ionako losoj sezoni za pilote@StensOUAT = Once Upon A Time
Link to comment
Ozbiljno?Ne samo sto mi je OUAT dobar, nego mi je Grimm djelovao potpuno uzasno, jedan od losijih pilota u ionako losoj sezoni za pilote@StensOUAT = Once Upon A Time
Videćemo, obe serije i dalje imaju prilike da budu sasvim dobre, rano je :)S druge strane, AHS mi je totalno super i tu sam miran :)
Link to comment

ustvari, Once upon a time uopšte nije loša serija.....ideja je u osnovi solidna, možda malo previše komplikovana za američku seriju, ali dobra, kasting je super /Karlajl, Gjankarlo Espozito, dr Cameron iz Housea...../ i ima neku radnju koja može da se prati........e sad, ovo su i razlozi zbog kojih joj i ne dajem veliku šansu za preživljavanje.....čini mi se da je previše komplikovana za običnog gledaoca,...ili će morati da je pojednostave ili da naprave neki glupavi spin da bi se lakše pratila....na osnovu po dve odgledane epizode rekao bih da je bar za sada, za klasu iznad Grima....

Link to comment

Svaki put kad vidim Steinsov avatar setim se da mi je ostalo da odgledam jos tri ep. Deadwooda. Ne znam kako napravih ovoliki gap (8 meseci). U stvari, znam kako, al dobro, desava se :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...