Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa ono, nije da mi je baš bez veze, al' mislim da je sve trebalo moglo da stane u 12, ne u 24 25 epizoda.Krenuo sa drugom sezonom i vidim da je tu Adebisi iz Oz-a, koji mi je u top pet omiljenih likova, tako da ću verovatno da odeljem i ovo do kraja :lol:

Edited by historian
Link to comment
ako bas bas (bas) moras gledaj 6. sezonu, ali nemoj ni pod razno, ni ako nemas apsolutno nista drugo da radis u zivotu, ni ako ti prijete, da gledas finale.
Ne daj da te obeshrabre, finale je vrh ;)
Link to comment

Pa evo, ja nisam još završio, nego se raspitujem jel' da završavam il' da bataljujem... Već sam počeo da gledam na FFWD, a tek sam na drugoj sezoni... <_<

Link to comment
Pa ono, nije da mi je baš bez veze, al' mislim da je sve trebalo moglo da stane u 12, ne u 24 25 epizoda.Krenuo sa drugom sezonom i vidim da je tu Adebisi iz Oz-a, koji mi je u top pet omiljenih likova, tako da ću verovatno da odeljem i ovo do kraja :lol:
kakva ti je riba kejt, a?
Link to comment

de bre shanon, onako njanjava i nikakva. kejt je riba, al je isto i pizda tipa kolosalna. i ne odustaj i ne veruj cinicima. izdrži do kraja bez fast forwarda.

Link to comment
downton abbey, odlicna! prva sezona otisla za dva dana. cekam da se nakupi druga pa krecem.hung isto odlicna u trecoj sezoni, kao i bored to death.
To ima i treću sezonu? Moraću da bacim pogled, a nisam siguran da sam i drugu završio.Sad se setih koliko tu ima likova koji me iritiraju, moraću da ih okaćim u odgovarajućoj temi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...