Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bilo sta bez humora je kao Star Trek :PFables nikad nisam citao, smaraju me stripovi, ali Once Upon A Time ima par slicnnosti sa Lostom [da ne pominjemo i da se neke fore iz Losta i pominju u OUAT], na to sam mislio. A sta se kome gleda, to je druga stvar.

Link to comment

Vreme je za battlestar galacticu.Pitao sam već jednom, a opet ću, beše da treba da se pogleda nešto pre, kao uvod? Babylon, tako nešto, ne mogu da se setim, davno je bilo.

Link to comment

Naravno da ne. Nemaju nikakve veze jedna sa drugom.edit: odgovor nerazumnom™ na pitanje za Battlestar Galacticu i Babylon 5.

Edited by Filipenko
Link to comment

@ razumanobavezno pogledaj pilot od 2 epizode, i prve dve sezone (bukvalno su pomerili granice žanra), druge dve sezone su znatno slabije. Takođe, ima još jedna među epizoda/film Razor, koji nije loš, on ide između treće i četvrte sezone.U svakom slučaju, uživaj :)

Edited by Arkadija
Link to comment
@ razumanobavezno pogledaj pilot od 2 epizode, i prve dve sezone (bukvalno su pomerili granice žanra), druge dve sezone su znatno slabije. Takođe, ima još jedna među epizoda/film Razor, koji nije loš, on ide između treće i četvrte sezone.U svakom slučaju, uživaj :)
Tnx, pušćam prvu mini uskoro, i to na poslu, šta više od života. :D
Link to comment

Ima jedna italijanska serija koja se pre nekih sest ili sedam godina emitovala na Trecem kanala. Preveli su je kao "Sumnja". Meni je bila i vise nego zanimljiva i rado bih je opet gledao. Da li neko zna koji je originalni naziv te serije?

Link to comment
Konačno stigoh da odgledam i Good Wife, odlična epizoda,

bivša žena Eli Golda je imala vezu sa rođakom Bin Ladena :lol: :lol: :lol:

Meni je slabija od prethodne - malo me nervira sto je Cary, ili kako se vec zove, prebrzo napredovao u poslu, nekako mi neprirodno djeluje. Svidja mi sto su L&G konacno izgubili slucaj. Parker Posey je carica, bilo bi super kad bi se opet pojavila po neki put, ona i Eli su super tim :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...