Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Once Upon a Time ne deluje toliko lose, ali vise bih voleo da su samo isli sa prvobitnim planom i ekranizovali Fables.
Idi, to je stvarno bio plan? :D I šta je na kraju ispalo, daj nešto detaljnije za taj Once Upon a Time?
Link to comment
Idi, to je stvarno bio plan? :D I šta je na kraju ispalo, daj nešto detaljnije za taj Once Upon a Time?
Od Fablesa nista, ABC je kupio prava 2008. ali su brzo batalili iz jos nepoznatih razloga. Samo sto nisu odustali bas od svega, buduci da je OUAT pozajmio podosta elemenata iz stripa, npr. i ovde je serif Big Bad Wolf. :D Kad bi ih bas poredili, Fables su imali stila i bili su duhoviti i zabavni, dok OUAT nema nista od toga, ali bar ima sindrom iritantnog deteta. Uopste mi nije jasno kako je OUAT toliko neduhovit ako uzmemo u obzir temu serije koja je dusu dala za zajebanciju, ali eto... nije bas potpuni promasaj, ali sumnjam da cu odgledati vise od 5 epizoda.edit: zapravo, najgore od svega je sto bi Carlyle vrlo verovatno zavrsio kao Davos Seaworth da nije prihvatio ulogu u ovome. :( Edited by Calavera
Link to comment

Taj Davos je neki lik iz Gay of Thrones, pretpostavljam?Elem, Carlyle je super u OnceUponATime. Slazem se da seriji nedostaje humora, ali svejedno mi je veoma zanimljiva. Mislim da ce biti najblize Lostu od svih serija koje su u poslednjih par godina izlazile sa etiketom 'novog Losta'.

Link to comment

To se izgugla za pola sekunde, sefe. <_< Carlyle jeste najbolji deo OUAT-a, ali ova serija je cisto tracenje njegovog talenta.

Edited by Calavera
Link to comment

Moze biti, meni je u svakom slucaju daleko zanimljivija od svih novih serija osim Homeland.A GoT ne vrijedi ni tih pola sekunde :P

Link to comment
Mislim da ce biti najblize Lostu od svih serija koje su u poslednjih par godina izlazile sa etiketom 'novog Losta'.
a koje su to? meni ovaj ameriken horor stori glede naracije nesto najblize lostu dosad.
Link to comment

Toliko su bili upecatljivi da sam ih vecinu zaboravio. The Event je jedini cijeg se naziva sjecam, ali bilo ih je u zadnje 2-3 godine nekoliko.edit: Flash Forward takodje.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ajoj ljudi, pa kakve veze ima pola tih serija sa Lostom? Kad neko kaže "novi Lost" onda se valjda nada sličnim rejtinzima, a ne sličnoj narativnoj strukturi itd.Flash Forward je bio shit on a stick, Event još duplo gori. AHS još nisam gledao ali pogledaću, Homeland nisam i neću.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...