Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa da, kao manekeni kojima su namjestili odgovarajucu frizuru i stavili naocare da bi izgledali kao nerdovi. I koji izgledaju sve bolje i bolje kako serija odmice.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

brate, likovi su otprilike iste visine ili malo nizi od prosecnog pingvina... ne mogu da cenim musku lepotu, pa da pricam da li su lepi ili ruzni, ali meni izgledaju nakaradno potpuno sa kombinacijama koje oblace. naocare su tu najmanje nerd od svega :D

Link to comment
@Arkadija, vrhunska serija, mozda najjaci americki sitcom ikada... doduse, kapiram da moras biti makar malo nerd da bi ti se dopalo :D
E moj frice... kad se dogodine™ budemo raspravljali oko druge sezone GoT-a, podseti me da te ne shvatam previse ozbiljno. <_< Edited by Calavera
Link to comment

Pogledaj prvih par epizoda tBBT prvog serijala. I to je sve sto ti treba. Svaka je na taj kalup. U različitim epizodama pokazuju/demonstriraju različite gedžete kako bi se ostali nerdovi u RL "pržili" na to!Posle tih par epizoda, ako ti se svidi, odgledaj a ako ne, znaćeš da nisi ništa propustila :)a WD... tja, generalno znamo da u tim situacija ne mogu se zombiji pobediti (pogotovo da se "doktor iz CDC" samoubio), mogu samo sa idu iz avanture u avature i da na kraju završe na nekom ostrvu i da se tamo razmnožavaju. Pretpostavljam da bi zombiji za par godina umrli od gladi (jeste da su vec mrtvi, ali treba mi neka "energija") i onda krenuli sa tog ostrva brojčano ojačani na kopno da ... nešto rade?ovo u italic-u je generalno vezano za sve zombije ne samo za ove u WD

Edited by eye of the beholder
Link to comment
gde si ti video tu seriju ?! ne postoji nista o njoj na imdb niti na grammerovoj imdb strani :blink:
Kupio na uobicajenim prodajnim mestima, evo ti i titlovi :)Ustvari, sad vidim da nije The Boss vec samo Boss <_<
Link to comment
e ako tebi ovi izgledaju kao manekeni... jbg ondahttp://www.youtube.com/watch?v=Tb627xDlqBs
:blink: Ovo kao u onoj čuvenoj teen komediji She's the one, kad je riba i po kao ružna što nosi tregerke i naočare.Zombije tek ne podnosim, tu sam usamljen znam, ali imam i ja konja za trku serija koje gledam mada znam da su loše. Jel se neko seća Hung? Uh, kako je to propalo. Ali gledo bi i govno iz Detroita.
Link to comment

Uf, malo kasnim sa ovim novim serijama. Ukratko, šta je vredno pažnje sem Homeland-a?Pogledao samo par pilot epizoda. Terranova mi se ne sviđa. Person of interest mi je onako, skoro pa dosadna.Prema American Horror Story još ne mogu da se odredim. Sviđa mi se što je drugačije i uvrnuto, uživao sam gledajući ali na momente mi je prilično glupavo i besmisleno. Imam osećaj da će na kraju ispasti ili nešto genijalno, ili najveće smeće ikada.Nisam čak odgledao ni nove epizode starih serija koje sam pratio (Dexter, House, Fringe...)

Edited by mr@ki
Link to comment

Meni se osim Homeland svidja jedino Once Upon A Time. Kao sto rekoh malo iznad, djeluje mi malo kao Pushing Daisies, bajkovita i simpaticna serija. Radili je par producenata koji su radili na Lostu, pa ima tu i tamo easter eggova, shoutoutova, kako god [815, 108, otvaranje ociju, labud na vratima sobe isl]Btw, Boss je vec dobio drugu sezonu.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...