Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Wilfreda sam probala da gledam, ali, očigledno da mi ove godine ne prijaju komedije, pa sam odustala posle 1.epizode.Sinoć sam gledala zombije na Fox crime, pa, stvarno su smejurija

Link to comment
Simpaticna je Once Upon A Time. Kome se svidjala Pushing Daisies, vjerovatno ce i ovo.
:blink: Ja jedini zajednički sadržalac vidim to što su obe bajkovite i to je to. Sve ostalo, ni blizu, a najmanje atmosfera. O vizuelnoj komponenti i da ne govorim, ni blizu, u Once Upon a Time mi je to prilično bzv, glumci su mi jako bledi, osim klinca koji je odličan. Daću joj priliku, ali ne očekujem previše.
Link to comment

Navučen na bezumne komedije kao način odmaranja mozga pogledao sam ih i previše i mislio da više nema, ali neko mi je ovde preporučio redom The League, Rising Ammy, i Modern Family. Odgledah već prve dve jer nema puno, i nije uopste loše, posebno The League je dobra serija.

Link to comment
:blink: Ja jedini zajednički sadržalac vidim to što su obe bajkovite i to je to. Sve ostalo, ni blizu, a najmanje atmosfera. O vizuelnoj komponenti i da ne govorim, ni blizu, u Once Upon a Time mi je to prilično bzv, glumci su mi jako bledi, osim klinca koji je odličan. Daću joj priliku, ali ne očekujem previše.
Obje su bajkovite, simpaticne i nepretenciozne. Pushing Daisies jeste duhovitija i naravno bolja, ali ne slazem se ni najmanje da su glumci blijedi u Once Upon A Time. I Jennifer Morrison i zla vjestica [nagradno pitanje: koga je ona glumila u Lostu?] i Robert Carlisle su mi super.Meni je bila bash kul prva epizoda, uz Homeland jedino sto me ove sezone imalo zainteresovalo.
Link to comment

E da, videh da ima Lost referenci. Premisa je odlična i ima sjajan potencijal i nadam se da će utisak da mi se popravi u narednoj epizodi. Mislim, tako je i AHS počeo, prva epizoda tek ok, druga bolja, treća odlična :)

Link to comment

Meni je bash losa. Ali meni je vecina sitcoma bezveze, tako da sta znam, mozda se tebi i svidi. Community je daleko vise nerdy nego ovo, iako je navodno 'serija za nerdove' ili sta vec. Bla.

Link to comment

Ja to pitam reda radi, jerbo uopšte nemam živaca da gledam sitkome. Ovo sam dobila od kolege sa posla, koji je zapeo da je to sjajna serija i da sam ja ekspert za serije i da će to sigurno da mi se svidi. Nisam imala srca da kažem da neću cool.gif

Link to comment
Jesam li losa osoba ako mi ni najmanje nije stalo do oboje klinaca u Walking Dead?I generalno, navijam za zombije. Jedino ne znam koga bih volio da prvog pojedu. Jedino onaj redneck nije potpuno uzasan lik [nije ni narocito zanimljiv], ostali su stravicno iritantni.Serija i dalje uspjeva da bude gora svakom novom epizodom.
ti gledas Walking Dead a tvrdis kako je The Big Bang Theory losa?! :blink: @Arkadija, vrhunska serija, mozda najjaci americki sitcom ikada... doduse, kapiram da moras biti makar malo nerd da bi ti se dopalo :D
Link to comment

Ja tvrdim da su i Walking Dead i Big Bang Theory lose. Tj, meni su lose. Samo sto je Walking Dead toliko losh da mogu da gledam i sprdam se sa serijom, a BBT mi je samo dosadna i krajnje neduhovita. Pri tom, sprdnja mi je sto je serija toboze o nerdovima, a svi izgledaju kao manekeni. Ali kao sto rekoh, meni su sitcomi uglavnom uzasni, ima mozda 2-3 koja mogu uopste da gledam, a samo za Seinfelda mogu da kazem da mi se bash svidjeo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...