Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

I taj American Horror Story bi trebalo uskoro da krene na FoxCrime [ili FoxLife, whatever]Kao i Revenge [nemam pojma sta je to, al znam da je nova serija, tek ove jeseni pocela.

Link to comment

cek, ahs ce da ide na foks lajfu, a zombiji idu na krajmu? ludilo od scedulinga, mada mozda zato toliko guse sa muz-zena tipologijom.samo da kazem da ovaj krešimir vinšćak dosta artardno shvata zanr.koji je ovo sajt, kad se to pojavilo? vidim da je dosta cut/paste, ali bar se trude malo.

Link to comment

Ok je sajt, ja sam ga tek nedavno otkrio. Nije da padnes na dupe od kvaliteta tekstova, ali sto kazes, bar se trude i prate to. A i meni je potpuno nelogicno da AHS ide na FoxLife [premda nisam gledao seriju, ali po samom naslovu..]Kul je i sto ima sad par serija koje idu maltene u isto vrijeme kad i u amriku. Jos da to budu neke bolje serije...

Link to comment
Ok je sajt, ja sam ga tek nedavno otkrio. Nije da padnes na dupe od kvaliteta tekstova, ali sto kazes, bar se trude i prate to. A i meni je potpuno nelogicno da AHS ide na FoxLife [premda nisam gledao seriju, ali po samom naslovu..]
nenormalno skroz. fokslajf mi je kanal za peglanje, a ahs nikako ne mogu da zamislim kao videotrek za domacinstvo. mada, ko zna nukjular porodica, sve je moguce.a sajt, malo im je stav previse znaksagitisticki i fanzinski, mada vidim ima jedan sto voli lost, pa cu ih bukmarkovati.
Kul je i sto ima sad par serija koje idu maltene u isto vrijeme kad i u amriku. Jos da to budu neke bolje serije...
ma mrka kapa je sa boljiim serijama. nisam sigurna ni da bih ovoliko hvalila ahs da je izbor bolji. ali stvarno ne pamtim (tv) godinu da je ovako lose pocela.
Link to comment
doktor gajger glumi po americkoj skoli "tako izgledaju spijuni po le kareu", a takav mu je i lik, sve sa dijalozima, stitio sam te, a ti meni tako, a detektiv turned marinac bi mogao nekad i neku drugu facu da napravi. najsimpaticniji mi onaj celavi nosonja sto spijunira za kler dejns.
briljirao je i u jednoj od boljih serija Due South :wub:
Link to comment
Fuck, znao sam da mi je odnekle poznat :)
nema na čemu. ;)inače i nije se mnogo promenio od tada, isto je bio ćelav i nosat. samo je odrtaveo PS obožavao sam tu seriju. jeste da je bila limunadica ali je kasting bio vrhunski. Plus ker vuk :wub:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...