Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Good Wife dobra, Homeland odličan.
Nisam odgledao josh Homeland, ali Good Wife mi se nije bash svidjela. Slucaj je bio nekako zbrzan, glup [mislim, OK sto Alicia mora da dobije svaki slucaj, ali ne mora DA's office da bude bash gomila idiota koji ne naprave nikakvu istragu nego optuze prvog na kojeg naidju]. I Kalinda, koliko god bila badass u pocetku, pocinje malo da smara sa svojojom nevejrovatnom sposobnoscu da vidi ono sto policija i istrazivaci iz DAs office propuste [sto je obicno nesto kljucno za slucaj]. Malo njenog backgrounda ne bi skodila.S druge strane, Diane je car :)
Link to comment
Nisam odgledao josh Homeland, ali Good Wife mi se nije bash svidjela. Slucaj je bio nekako zbrzan, glup [mislim, OK sto Alicia mora da dobije svaki slucaj, ali ne mora DA's office da bude bash gomila idiota koji ne naprave nikakvu istragu nego optuze prvog na kojeg naidju]. I Kalinda, koliko god bila badass u pocetku, pocinje malo da smara sa svojojom nevejrovatnom sposobnoscu da vidi ono sto policija i istrazivaci iz DAs office propuste [sto je obicno nesto kljucno za slucaj]. Malo njenog backgrounda ne bi skodila.S druge strane, Diane je car :)
Pa zato sam i rekla da je samo dobra, otprilike 3-, što se tiče slučaja, ja sam sve vreme ponavljala u sebi, uradite čoveku parafinsku rukavicu, čak i naša policija to radi. I nije mi jasno šta žele sa dr Kadi? Da bude patrner ili opasan protivnik? Edited by Arkadija
Link to comment

Samo sam prvu epizodu gledao i djelovalo mi je veoma slabo.

I nije mi jasno šta žele sa dr Kadi? Da bude patrner ili opasan protivnik?
Izgleda da ce ona da bude dezurna bitch [s obzirom da negdje citah da ce postati stalan clan glumacke postave]. Nadao sam se da ce biti bolji lik, al dobro, mozda i bude kako bude vrijeme odmicalo.
Link to comment

konačno stigla na red Tera nova. Odgledao sam onu prvu epizodu, i mislim da ću ovo da preskočim. nešto mi suviše zamirisalo na Lost. i zbog glavnog glumca. Prvo sam mislio da je to tip iz Walkng Dead, a onda sam pročešljao imbdb i setio sam se odakle ga znam - onaj field operativac /čitaj tabadžija i baja/ iz Agencije.. :isuse:, jedne od najposranijih i dupeuvlakačkih serija svih vremena, od koje je jedino bila gora Jedinica /the unit/i samo da pomenem rodjenog negativca Stephena Langa, koga baš odavno nisam video a pre neki dan ga vidgledao u Shadow Conspiracy pa se pitao dal je uopće živ.... :Hail:PS odgledao Wire. Dobra serija, mada mi se nekako kraj nije svideo.

previše mi je zaličila na Homicide na krajupresrali su ga na kraju, a i nisu trebali da smaknu Omara onako seljački, jebo realizam....a sad dok pišem kontam da im je priča ipak bila najslabija tačka, jer je previše toga umešano pa se dobila papazjanija sa milion likova, a to ne volim, tako su na kraju i Homicide prosrali....al ipak je jedna od boljih serija koje sam gledao

Edited by steins
Link to comment
njegova najbolja uloga je ipak u filmu gods and generals gde glumi gen. stonewall jackson-a, nije to mali poduhvat za jenkija iz velike jabuke
ali je svakako ovo najinteresantnija, imajući u vidu film...
Played Colonel Jessep in the hit Broadway show "A Few Good Men."
Link to comment
mnogo volim silent witnesshttp://www.imdb.com/title/tt0115355/na hrtu juce zavrsili 13. sezonu. 14. sam kupila, nasla cak i titlove na srpskom. kakva uzivancija za kisni vikend.
volim i ja, super je, al mnogo smara to što mora da se čeka maltene godinu dana između sezona, a onda puste 14 epizoda 14 dana.. bolje razvući to malo i ne praviti tolko ogromne pauze.
Link to comment

Volim sve te BBC serije, ali pauza je stvarno velika, pa mi se desilo , da sam pre par nedelja počela da gledam ovo što sada ide tj. Silent Witness, i sve vreme se čudila gde nestade onaj njihov šef sa bradom i ona starija gospođa inspektorka i otkud sada glumac iz Dr Who u toj seriji kad on glumi u onoj nekoj drugoj...., dok mi nije objašnjeno da sam pobrkala dve serije, ovu i Zločine iz prošlosti :P :P :P

Link to comment
Volim sve te BBC serije, ali pauza je stvarno velika, pa mi se desilo , da sam pre par nedelja počela da gledam ovo što sada ide tj. Silent Witness, i sve vreme se čudila gde nestade onaj njihov šef sa bradom i ona starija gospođa inspektorka i otkud sada glumac iz Dr Who u toj seriji kad on glumi u onoj nekoj drugoj...., dok mi nije objašnjeno da sam pobrkala dve serije, ovu i Zločine iz prošlosti :P :P :P
Uh kako su te dve serije dobre.Ono sto mene odusevljava je da bi njih uzimao kao kontru na pricu "malo je staromodna".Kvalitet je uvek u modi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...