Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

the good wife mi je i bolja no na pocetkukako se alicia savrseno oblaci*! i savrseno dosadno, uzgred. i ja cu tako kad malo porastem.edit. *a i diane

Edited by morgana
Link to comment

Jel iko prepoznao Dukie-ja iz Wirea u prvoj epizodi Person Of Interest? Sad procitah da je igrao u toj epizodi, a ja ga uopste nisam prepoznao.I valja li to gledati uopste, nisam nastavljao posle prve epizode.

Link to comment
Jel iko prepoznao Dukie-ja iz Wirea u prvoj epizodi Person Of Interest? Sad procitah da je igrao u toj epizodi, a ja ga uopste nisam prepoznao.
MichaelPope.jpgMichael Pope (Jermaine Crawford)
Link to comment
gleda li iko 'up all night' ? ili nije dovoljno avangardna za prefinjeni forumaski ukus :o
ja gledam, ali nisam siguran koliko cu jos. odlican je odnos njih dvoje (christina applegate i will arnett), ali je sam scenario dosta tanak i treba mu extra-something da bi postala seriaj koju bih zaista pratio... pogledaj bar pilot, ostale epizode nece biti ni bolje nit gore.
Link to comment
More recently, television series have become perhaps the most significant of all forms of creativity. Do you think there is a qualitative difference between them and novels? Did you see "The Sopranos" or "The Wire"? "Everybody loves 'The Wire' and I think it's okay, but in the end it's just a police series. I love 'The Sopranos.' 'Deadwood,' which didn't last long, was a series I liked a lot; it had more filthy language than I've ever heard on television anywhere in my life, but it was brilliantly written. I like some of what is on now, like 'Breaking Bad' and 'Dexter.' "I mean, there is always a lot of junk; most novels published are bad novels, most plays put on are bad plays, most movies that come out are bad movies and that is also true of TV. Nineteen times out of 20 you fall asleep. There was a series called 'Game of Thrones' which was very popular here in the United States, a post-Tolkien kind of thing. It was garbage, yet very addictive garbage - because there's lots of violence, all the women take their clothes off all the time, and it's kind of fun. In the end, it's well-produced trash, but there's room for that, too. "I watched all that because if I am going to work in this field, I need to know what it is going on. I have been making myself have whole-series marathons to get the point of how it goes. I will soon start writing my little series."
Link to comment

^ rodzerov posttaj ruzdi je najvece snobovsko intelektualisticko govno na svetu koje zivi na racun najfejkije pretnje na svetu zbog najfolirantskijeg mrsomudjenja na svetu. veci cak i od franzena, sto sam dugo mislila da je nemoguce.nego, jel walking dead pocinje i na fokskrajmeu ili samo u americi, na sajtu nista ne pise.

Link to comment
zdravo aleksija draga :)ni meni nije bila losa, poslednje dve epizode mnjah i previse mejnstrim patetike. a i otisli od stripa eonima daleko, ali mozda se sad povampire.
zdravo, draga lubo :) (od kada planiram da napisem dugacko pismo...)
Meni je prva epizoda bila dobra, druga podnosljiva, ostalo sve sranje. Nisam nikad citao strip, ali serija mi je bila dosadna. Svi likovi su prilicno iritantni, pogotovo Tancredi dr Sara. Uz to, Kirkman, autor stripa, mi se chini kao poprilican asshole. Makar je tako zvucao na Nerdist podcastu.Takodje, Rushdie je smarac. Nikad nisam citao nista njegovo, mozda je i dobar pisac, ali djeluje mi kao arogantna osoba, ovo sto je Rodjer postovao samo pojacava taj utisak
takodje nisam citala strip, al dobro, ima dinamike, a ja imam tu slabost prema zombijima - hocu reci, plasim se zombija vise nego leba da jedem.rushdie je dobar pisac, bar ga se ja takvog secam od pre desetak godina, kada sam procitala 2-3 najpoznatija romana. a narocito simpatican ni moralna gromada svakako nije.
Link to comment

i dalje se gleda SOA, romanticna ljubavna drama o herojima Harley&Cut kulture. dramaturski odlicno uz uslov da se zanemari nerealno mali ratio = (broj mrtvih i ranjenih)/(broj ispaljenih metaka)Tara se razvija u pravu old lady, njena agresivnost raste sa njenim jebozovom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...